Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Törődjek bele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Törődjek bele, hogy vége?

Figyelt kérdés
Egy suliba járok egy fiúval, aki nagyon tetszett és úgy láttam, hogy én is neki, mert sokszor mosolygott rám és köszönt, szóval elkezdtünk beszélgetni facebookon és elkezdtünk találkozgatni.Szerelmes lettem belé és azt mondta, hogy szeret, de nem jártunk, vagyis úgy tettünk mint akik igen, csak nem mondtuk ki.Minden szünetbe lejött és ölelgetett, megcsókolt.Teljesen odavoltam érte és egyszer átjött, amikor elvette a szüzességem.Nem tudtam mekkora butaságot teszek, mert teljesen odavoltam/vagyok érte.Azt mondta, hogy szeret, de utána rá 1-2 hétre eltávolodott tőlem és láttam, hogy más lánnyal csókolózott a múltkor.Sokszor már nem is köszön nekem.Ezek szerint csak arra kellettem neki?:(

2012. dec. 21. 19:17
 1/4 Fülünyúl ***** válasza:
Hát engedd meg, hogy elsőként gratuláljak. Hány éves is vagy?
2012. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól kib@szott veled. Mit gondolsz? Felcsinál, ÚGY hogy neked ő volt az első, és még csak nem is komoly kapcsolat, aztán meg új csajjal van? Te is hülye vagy hogy odaadtad magad így, meg ő is, hogy egy mocsok f@sz.
2012. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt csináld: Menj oda hozzá szünetben, amikor smárol a másik csajjal, rúgd tökön/öntsd a fejére a kóládat/pofozd fel (vagy mindegyik) és jó hangosan, hogy lehetőleg mindenki hallja, közöld a lánnyal, hogy a helyében nem kezdenél vele, mert nem hogy kicsi a pénisze, de még ki se tud elégíteni. Garantáltan helyrejössz lelkileg egy pillanat alatt, és még a srác is megkapja a magáét. Tanulják meg a pisis gimnáziumi sz*rzsákok, hogy attól még hogy szőrösödik a zacsijuk, még nem övék a világ!
2012. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hülye voltam, de teljesen odavoltam érte, és azt hittem sokáig együtt leszünk és szeret..:(

16 vagyok...

2012. dec. 22. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!