Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz volt amit csináltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz volt amit csináltam?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor elmentünk kocsmába, és 'sokat' ittam és kavartam 2 sráccal. Ez nagyon gáz?

Légyszíves normális válaszokat!



2013. jan. 2. 11:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Figyelj én 18 éves normális, megbízható fiú vagyok és eléggé lealacsonyító érzés, amikor egy buliba egy csaj,(akit ismertem régebb óta meg sokszor összejártunk) elkezd kavarni egy másik fiúval miközben előtte velem kavart. Nekem onnantól kezdve egy senki lett a szemembe. Persze vannak azok a nagymenő fiúk, akik lazán veszik ezeket, de azokba hol a komolyság? Én normális életet akarok egy normális lánnyal. Ez egyébként egy régi story. Azóta már van egy másfél éves kapcsolatom(:
2013. jan. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hello, "nem gaz", mert masok is csinaljak. "Gaz", mert emiatt ribancnak gondolnak majd, es kesobb ha valaki lefekszik veled, aztan masnap dob, akkor csodalkozol, hogy miert. Nem ugynaz, de igy kezdodik.
2013. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy két fiúval smároltál nem vészes.

De szerintem Neked inkább az a bajod, hogy annyit ittál, hogy azt sem tudtad szinte hogy mit csinálsz, és szégyelled hogy mennyire nem voltál ura magadnak. 8Nekem ez jön le abból, hogy hónapokig mellőzöd az alko9holt stb.)

Szóval, ha rám hallgatsz, sogha nem gáz amit csinálsz, ha te azt tudod mondani, hogy igen, ezt akartam mert .... (csak), és legközelebb is ezt tenném. Az viszont baj, ha addig iszol hogy nem tudod mit csinálsz vagy olyat csinálsz amit amúgy nem tennél. És az sem azért baj, hogy mások mit gondolnak, hanem mert akkor utána úgy érzed magad mint most:-)

PS: fel a fejjel, az vesse rád az első követ aki nem vesztette el egyszer a fonalat életében szilveszterkor.

2013. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egészségedre!

Nincs ezzel semmi gond, csak a környezeted más kategóriába sorol, mint eddig...

2013. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kislányom, a magadfajtákból lesznek azok a nők akik 17 évesen napiszaron pózolnak 1 szál semmiben, 18 évesen 3an szopatják meg, majd később belevetheted magad a tömegeket kielégítő netes videókba ;)
2013. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
már válaszoltam, hogy én is csináltam ilyet, mégsem vagyok fent napisza.ron... hanem 3 éve barátom van, és vele feküdtem le először... imádom ezt az általánosítást, bezzeg ha egy pasi megfektet minden héten más csajt, az nem gáz (és nem, nem érdekel a lakat meg a kulcs sztori)
2013. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#13 - Nagyon ritkán iszok addig hogy részeg legyek (az már rég volt hogy minden héten elmentünk és amennyit bírtunk annyit ittunk, de már nem). Általában 1 sört iszok vagy/és egy whiskey-colát, ennél többet nem (mindennek meg van a maga alkalma). Ez most szilveszter lett volna.. Szóval nagyon ritkán van hogy berúgok, és főleg hogy ilyet csinálok. Barátnőm (aki ebben a városban lakik) 'megnyugtatott' hogy csak az itteni emberek ilyenek hogy felfújják a dolgokat, ő is kavargatott ennyi idősen emberekkel és volt hogy többet ivott, rá is mondtak sok mindent de ő nem foglalkozott ezekkel..

Köszönöm a válaszokat!

Ja igen és #15 - nagyon szeretném ha nem általánosítanál, nem mondanál rólam véleményt, mert az igazi r*bancok nem 16 évesen 'kezdik' ezt (bár nem értem hogy ezzel mit kezdenék) illetve nem ismersz. Van pár ismerősöm akik 12 évesen sírtak hogy még szüzek.. Szerintem én elég távol vagyok ettől, soha nem szeretnék ide jutni, egyszeri eset volt, ha esetleg ismernél és minden héten ezt csinálnám, akkor jogosan mondanád.

2013. jan. 11. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!