Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De akkor miért nem?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm , aki új volt a suliban.Az összes pasi az osztályban tátott szájjal bámulta,.folyton nézegetik a folyosón is amikor sétál,szerelmes üzeneteket kap a facebookon.Ha találkozik velem pl. és ott van egy fiú akivel nem ismerik egymást a fiúnak egyből megtetszik és írogat neki.De a lány egyáltalán nem nagyképű emiatt,sőt még Ő nincs megelégedve magával(ezzel csak Ő van így) Nos és tetszik neki egy fiú,a sráccal még sose beszélt nem volt köztük semmi.A pasinak nem tetszik kicsit sem??Miért van ez??Tudom,nem midnenkinek ugyan az az ideálja,de ha már szinte az összes pasinak bejön...akkor?


Bocsi ha rosszul fogalmaztam.:)



2013. jan. 2. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

"Tudom,nem midnenkinek ugyan az az ideálja" <-- Pl emiatt. Azt is hozzá kell számolni, hogy az újdonság erejével hat jelenléte, természetes, hogy mindenki megnézi. Amint megszokják jelenlétét, és az esetleges fellángolások lelohadnak, valszeg csökken a népszerűsége.


És persze, ha a srácnak épp vki más tetszik, akkor nem biztos, hogy csak azért, mert a csajnak bejön, rá is startol.

2013. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! De ez már a 2. éve a suliban és még mindig tart a népszerűsége,sőőt..
2013. jan. 2. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Van az a jelenség is, hogy néhányan a sültgalambokat nem szívesen fogadják. Szal ha picit küzdeni kell az adott leányzóért, az sokkal vonzóbb, mint ha csak az ölébe esik egy csaj. Neadjisten pont a lány közeledési kísérletében olyan tulajdonságok jönnek elő, amik nem szimpatikusak a srácnak.
2013. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam az ilyenre a választ a genetikában kell keresni.
2013. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!