Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki vagy halgassak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki vagy halgassak? Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy van egy lány, akivel két hónapja beszélgetünk a neten, jól megvagyunk, már terveztük a találkozást.Ma délelőtt írt nekem a barátnője, hogy hagyjam békén a barátnőjét, mert nem ismerem, ugyanolyan köcsög vagyok mint a többi pasi és ne merjem összetörni a szívét és hogy így is szokott miattam sírni.Ezt egyébként nem mondta nekem és fogalmam sincs, hogy miért sír miattam, mert sohasem bántottam meg.Ő az egyetlen barátnője a lánynak, akivel beszélgetek és csak rá számíthat, az anyjával nagyon rossz a viszonyuk.

Mit tegyek?

Rákérdezzek, hogy miért sír és mondjam el, hogy ilyeneket mondott a barátnője, viszont ezzel kockáztatva, hogy eldobja őt és így egy támasza sem marad vagy fogjam be a szám, tegyek úgy, mintha nem is mondta volna ezt, ezzel viszont azt kockáztatom, hogy ha elmondja a barátnője neki ezeket, akkor én leszek a bűnbak, mert elhallgattam előle és hogy nem tőrödök vele, hogy miért sír.


2013. jan. 2. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
fogd be és ne a csajra hallgass hanem magadra. legyél tisztelettudó.
2013. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a barátnő alaposan elvetette a sulykot.

Írhatta volna azt, hogy most a barátnője érzékenyebb, mert x ideje szakított v.kivel, és az anyukájával is romlott a viszonya, szóval légy vele tapintatos.


Amit amúgy nem értek, az az, hogy miért kellett ezt így; szóval szerintem erről az akcióról lánynak, akivel te dumálgatsz, fogalma sincs.

2013. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!