Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már dolgotok nőcsábásszal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már dolgotok nőcsábásszal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szilveszter este belefutottam egy nőcsábászba, kavartunk , de nem feküdtünk le.

Az ilyen típusú férfiakat hogy lehet megszerezni?:D

Elég egós, de közben aranyos mégis úgy érzem kicsit fent hordja az orrát.

Mondtam neki hogy tetszik ahogyan beszél és erre csak annyit mondott hogy igen,laza vagyok.



2013. jan. 2. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Énis ilyen vagyok. :D Persze jelenleg is van barátnőm. Ne istenítsd, de mutasd ki iránta, hogy nagyon bejön.
2013. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szinte csak azokkal kerülök ismeretségbe, Nem győzőm levakarni őket.

Ha kavartál vele, már megszerezted! Csak még lazábbnak kellett volna lenned, és akkor a bugyi is lecsúszott volna.

2013. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
inkább kapcsolatot szeretnék ezzel a sráccal:) nem akarok csak egy lány lenni akit lefektethet:D
2013. jan. 2. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:

"inkább kapcsolatot szeretnék ezzel a sráccal:) nem akarok csak egy lány lenni akit lefektethet:D"


LOL

2013. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd ha teper Utánad,küzd Érted,akkor elmondhatod,hogy érdekled,akar valamit Tőled.Addig nem.Addig csak egy laza skalpvadász marad,Te pedig csak egy skalp a szemében.
2013. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igen volt.

mindig száll lányról lányra.

ezért nőcsábász.

semmi nem köti le. adandó alkalmakat esetekben el is utasít, mert mindig van más. teperni nem fog, mert van másik.

egyetlen egy ilyesmi srácnál értem el a járást, akinek totál olyan r*bancnak jöttem le, aki senkihez nem kötődik, dobálja a pasikat. nos hirtelen kihívás lettem és párszor bevallottam neki más pasikkal egy-két majdnem megtörtént sztorit, majdnem belehalt a féltékenységbe. Ő akart nálam az összes pasi közül lenni a legjobb.

De.

egy másik nőcsábászt viszont ez meg sem hatott. annyit mond rólam, hogy te tökéletesen olyan vagy, mint én, ha tudni akarsz rólam valamit, csak nézz magadba és zsivány mosoly és ennyi.


szóval útmutatás nemigen van. el kell kapni azokat a pillanatokat, amikor rés van a pajzson.

2013. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem gondolnám, hogy megéri őket megszerezni, egy éjszakára jó, egy ideig játssza a tökéletest, aztán lefekszel vele, és nem lesz benned számára semmi különleges.

Ha ki akarsz kerülni egy nagy csalódást, akkor szerintem nem éri meg vele próbálkoznod.

2013. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!