Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves lány vagyok, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok, de még nem is csókolóztam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy a külsőmmel lenne gond, vagy hogy nincs egy srác se. Ha akarnék most is összejöhetnék valamelyikkel. Egyszerűen nem hiányzik ez nekem. Van egy távoli srác aki elég csúnyán viselkedett velem, örülök ha azt tényleg elfelejtem. Viszont mikor itt van egy srác akivel minden sima és nem kéne különösebb erőfeszítés, hogy összejöjjek vele, akkor viszont unalmassá válik számomra...

Attól félek örökre ebben maradok. Megszokom azt, hogy milyen jól megvagyok egyedül, kiépítem a saját kis világom, és mikor jön egy srác akkor azért viszont már áldozatokat kell hozni...


2013. jan. 2. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem? Szerintem segíthetek :DDD
2013. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem? szerintem durva!
2013. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem?

Szerintem önző vagy. Ha tényleg nem érdekelne ez az egész, akkor nem írtad volna ki a kérdést.

Önző vagy, élvezed hogy "játszhatsz" a másikkal, hogy nyeregben vagy.

Nem hozol áldozatokat, de azért megnézném a képed, ha minden srác ignorálna.

Tudnék egy szót ami illene rád, de az fennakadna a szűrőn.

Na, ez van szerintem.

2013. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Én 19/F vagyok, és én se csókolóztam még...
2013. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hol írtam olyat ami arra utalna, hogy játszok a másikkal?
2013. jan. 2. 19:45
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem Te egy 19 éves lány vagy, aki még nem csókolózott...
2013. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem írtad, de nekem ebből az jön le.

"Viszont mikor itt van egy srác akivel minden sima és nem kéne különösebb erőfeszítés, hogy összejöjjek vele, akkor viszont unalmassá válik számomra... "

Ebből.

2013. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem meg akkor kezdj kapcsolatot amikor érzed hogy készen vagy rá és ne mások miatt...az meg hogy még nem csókolóztál azzal sincs semmi gond ami késik az nem múlik :) 20/L
2013. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tisztáztam a sráccal, úgyhogy nem játszok.
2013. jan. 2. 19:53
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem szó szerint kell érteni, azért is raktam idézőjelbe.
2013. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!