Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek haragudni fog, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek haragudni fog, ti mit szoktatok csinálni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Szóval részegen csókolóztunk buliban egy sráccal(még nem voltam sose részeg)és így józanul is egész jó emlék maradt.Szerintetek gáz hogy bejelöltem facen?Bár egész végig mondogatta hogy másik csajt szeret,de az is mással csőrözött,szóval nem nagyon értem ezt miért csináltuk.
2013. jan. 3. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Szép a világ...ostoba r*bancok és olcsó partyboyok fenének csókolóztok össze vissza a fél világgal? TUdod te egyáltalán mire való a csók? a többiek esetleg tudják?
2013. jan. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne izgasd fel magad 1 de NEM
2013. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre csak annyit lehet mondani hogy undorító, de nem izgatom fel magam, remélem legalább kellőképp terjed a herpesz meg a többi nyállal kapható cucc :D
2013. jan. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ti ezt nem értitek.Soha életemben nem ittam le magam,már fél éve szenvedtem az első barátom miatt,aki elhagyott és 2 napja folyamatosan sírok és bocsánatot kérek mindenkitől,amiért így viselkedtem.Szerintem egyetlen mondatomban sem hangzott el büszkeségérzet,csupán ezzel az egy ténnyel kapcsolatban kértem ki a véleményeteket.Ha egy k*rva lennék,aki heti rendszerességgel műveli ezt,abszolút mértékben jogos lenne a felháborodásotok,de így egyáltalán nem.
2013. jan. 3. 00:40
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
az még nem baj hogy bejelölted:) figyelj, ne törődj velük, fiatal vagy, részeg voltál, és ha jól esik akkor miért ne?! :D
2013. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a teljes társaságra szólt a vélemény, neked meg ezt kár volt mert ha egyfolytában magyarázta hogy mást szeret askkor sajnos ez baj...mert általában igaz...az meg mással smárol lehet féltékennyé akarta veled tenni, vagy nem akart lemaradni, inden esetre facebookon még idegenek is jelölnek nemhgy olyanok akikel smároltunk nincs oka ezért haragudni... de elég kínos helyzet....
2013. jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hiába mondom mindig, hogy nem szabad leribizni a lányokat?

Még ha azok is? Persze tisztelet a többségi kivételnek.

2013. jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi.Előfordul, részeg voltál,szórakoztál, fiatal vagy néha belefér.nem kell komolyan venni, bejelölted, abban sincs semmi, ám ha mást szeret akkor hagyjad de amúgy sem kéne vele foglalkoznod,sok pasi van ám itt a világon aki emlékezetes csókokban tudna részesíteni,ez egy görbe este volt ennyi.legalábbis én így fognám fel a helyedben:)
2013. jan. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!