Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik reggel együtt voltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik reggel együtt voltam a barátommal és ő belém ment el.! De még az nap este meg jött! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 09:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

A petesejt a petevezetékben termékenyül meg. Menstruáltál: a szervezeted már napok óta készült rá, a méh nyálkahártya megduzzadt, levált, stb. Ettől függetlenül a petevezetékedben lehetett érett petesejt. A megtermékenyített petesejt kb. 5-7 nap múlva kezd el beágyazódni a méh falába, addig a petevezetékben vándorol. Azaz a menstruációkor a méhedből távozó cucc nem érinti :-P Szépen menstruáltál egyet, nem tudom hány napig tart nálad, de a petesejt kb. akkor fog a méhedbe érni és beágyazódni, amikor vége a menstruációdnak. Azaz igen, lehetsz terhes! (Biológia tanulmányok ajánlottak!!!)

A mihez nem késő kérdésedre a válasz: a 72 órás esemény utáni tablettához!

2013. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Gondolkodtatok volna ezen akkor, mikor beléd élvezett :/
2013. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
vagyis előtte
2013. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
61%
Gratulálok! Boldog babavárást!
2013. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"Gratulálok! Boldog babavárást!"

Hány éves vagy? 16? Tudod még ideális időzítés esetén se lesz többnyire gyerek, pláne nem egy ilyen extrém esetben.

2013. jan. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok ;))
2013. jan. 3. 13:02
 17/22 anonim ***** válasza:
6%
idióta ge.ci vagy remélem lesz gyereked és fölneveled és nem elveteted ha véletlen ne adj isten gyereked lesz buta ribanc inkább nyelnéd le a sok gec-t te ribanc .....
2013. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"18 éves vagyok ;))"

A kérdést a 14-es válaszolónak írtam. :-D

2013. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
17. kommentelőnek: nah ide figyeljél te kutya...fel lett téve egy egy egyszerű kérdés..ha nem tetszik valami akkor menjél és szopd ki anyádból azt amit apád belevert...(K) ugy gondolom h nem bántottam senkit ezzel a kérdéssel..!! de ha nem tudsz kultúráltan válaszolni akkor ne írj..;) <3
2013. ápr. 9. 11:47
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
#19 az ilyennek miért válaszolsz? magát minősíti
2013. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!