Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem es megcsalt...amellett bevallotta hogy nem is szeretett igazan en meg orulten bele vagyok szeretve...
2013. jan. 3. 12:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyebkent 1 eves kapcsolatrol van szo..
2013. jan. 3. 12:20
 2/10 anonim ***** válasza:

ha "orulten bele vagy szeretve" akkor biztos nehéz lesz. kb. olyan nehéz mint kiba szottul helyesen beszélni.


szerintem ne tartsd vele a kapcsolatot.

2013. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell elfelejteni, csak ugyanolyan kellemesen érezni magad mikor rá gondolsz, mint bármikor. Engedd el! Nem hurcolhatsz magaddal egy tetemet, ami halott, és nyomja a hátad a súlya. Így lemaradsz az életről. Velem egy órája szakított a barátnőm, de tudom, hogy szép nap lesz a mai! Egy barátommal, akivel közös teltházas bulikat csináltunk, most újraalakítottuk a formációnkat, és újabb szettel örvendeztetjük meg a rajongóinkat, amire lassan két éve nem volt példa! Az élet megy tovább, valamiért, okkal alakult úgy ahogy, ha még nem értem teljesen akkor sincs semmi, tudom hogy tapasztalatokkal gazdagodtam, és hamarosan egyre több okot tudok majd, miért jó, hogy így történt! Te is inkább örülj, mikor kezdődött gondolom az is örömmel teli volt, a vége miért ne lehetne az? : )
2013. jan. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
gyorsan :D
2013. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igyekszem..:)
2013. jan. 3. 12:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, mennyi fiú van még ezen a sz@ros bolygón, biztos akad köztük egy két passzolós még, már csak a nagy számok törvénye miatt is :)
2013. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy még bárki a Tiéd lehet, aki sokkal, de sokkal helyesebb, és a lényeg az, hogy tiszta szívbol fog szeretni Téged! :)

18/l

2013. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A baj az hogy minden nap latom...:/
2013. jan. 3. 15:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Másokat is nézz! :D Sovány vigasznak tűnhet, de az csak illúzió, amit érzel. Az illúzió lehet szép, lehet nagyon kedves, de nem valódi és csak te érzed. Sokkal jobb, a kisebb hatású, de stabilabb cucc :)
2013. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat..!:)
2013. jan. 4. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!