Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Beleszerettem a legjobb barátomba, akit csak neten keresztül ismerek. Mikor majd egy év után személyesen is találkozhattunk, még jobban belezúgtam. Mivel volt szerelme, nem tettem semmit, vártam, hogy ő mit érez, és avval hitegetett, hogy nagyon fontos vagyok neki, de az évek óta tartó kapcsolatát sem akarja felbontani. Kértem, hogy akkor utasítson vissza, de nem tette. Mikor már (hónapok múlva) nem bírtam tovább idegileg, meg akartam szakítani vele a kapcsolatot, de ő ezért megharagudott rám. Aztán most megtudtam, hogy igazából nem is volt belém szerelmes. Nem értem, miért hitegetett akkor. És a legrosszabb, hogy szinte mindennap beszélünk, persze már nem úgy, mint régen, és nem tudom hogyan felejtsem el, mikor folyton szembesülök, hogy ő milyen boldog a párkapcsolatában, mikor én már azt se tudom, hogyan fogom túlélni a napot. És a karácsonyt is tölthettem egyedül, magányosan, míg ő a családjával, szerelmével.

Húszas L.


2012. dec. 26. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:

"Beleszerettem a legjobb barátomba, akit csak neten keresztül ismerek"


én itt leragadtam

2012. dec. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
detto
2012. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez részben sajnos a mi naivságunk is,mikor ennyire megszívjuk.Nehéz túlleni a szitun de nem szabad beletörpülnöd.Kutyaharapást szõrével ezt szokták mondani.Egyszer rád talál az igazi aki megbecsül ezt aki ilyen csalfa játékot üzött veled hagy a francba.Sok sikert a felejtéshez,és kitartást beked!
2012. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
neked....
2012. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"avval hitegetett, hogy nagyon fontos vagyok neki"--> ez nem egyenlő azzal, hogy szerelmes is beléd. A barátok fontosak, pláne a legjobb barát.

Szerintem nem hitegetett, mert barát szinten biztosan fontos vagy neki. Elutasítani pedig nem akart, mert mint írtad, legjobb barátok vagytok.

A felejtésben pedig, ahogy a mondás is tartja, csak az idő fog segíteni. Azért részvétem.

2012. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó, hát olyanokat is mondott, hogy mikor együtt töltöttünk néhány napot, szeretett volna többet is tőlem, habár ezt nem részletezte pontosan.

Ő volt a legelső az életemben, akinek teljesen megnyíltam.

2012. dec. 26. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!