Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le merjem epilálni nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le merjem epilálni nemi szervem? Nő vagyok. Nem fájdalomtól hanem a szörbenövéstől félek. Hogyan szedem majd ki onnan ha benő a szőr?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 16:13
 1/6 anonim válasza:
Én is kipróbáltam és az első pár hónapban tök jó volt. Azután meg elkezdett benőni és begyulladt...nem tudtam vele semmit csinálni, egy csomó mindent kipróbáltam, de semmi sem használt, mert mindig visszanőtt. így most visszatértem a borotvára. :)
2009. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és te a hüvelynél is azzal szedted epilátorral?
2009. aug. 26. 16:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Rengetegen epiláltatják. Nekem sem lett még belőle semmi bajom. Ha netán benő (bár ez elég ritka), akkor egy kis tűvel kipiszkálod. Nem fog fájni.
2009. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Első vagyok

Igen ott is, bár az elején nagyon fájt, meg nagyon óvatosan kell csinálni, nehogy valami sérülést okozz.

2009. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem javaslom. Nem véletlenül van külön intim részre elektromos borotva. Nekem is megfordult a fejemben. Ekkor hallottam több horror-sztorit. Egy ismerősöm hetekig járt kötözésre a dokihoz, annyira durván begyulladt neki, kipiszkálta, és gondolom elfertőződött. Nem kell hozzá sok. Borotvát használj, tudom hamar visszanő, de még mindig ez a legjobb megoldás. Ja és fórumokon is utánanéztem, és megdöbbentő durva dolgokat írtak a csajok, akik erre vetemedtek.
2009. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De a borotválás után szinte egyből visszanő és szúr is :S

Én még a szőrtelenítő krémet használtam a dombomon.

Én most epiláltam ott először, majd megőrültem, e legalább nem szúr és nem nő vissza azonnal...

Amúgy egyszer nekiültem szemöldökcsipesszel is kiszedegetni elkeseredésemben... :D

Tehát csak ritkán nő be a szőr epilálásnál, vagy törvényszerű a dolog?

2010. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!