Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szerelmi ügy....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerelmi ügy. Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Én: 14/L

ő: 16/F

Előre is bocsi, hogy hosszú de lécci olvassátok el!

A suliban vagy egy fiú..elkezdett nézni,meg fészen is irogatott. Egy idő után beleszerettem...egy csomósza hogy tetszem neki..olyan kapcsolat szövődött köztünk, ami látszólag csak színjáték volt..ölelgetett, simogatott, tapizott,( de az elején félv közelített felém) egyszer meg is akart csókolni (majdenem megtörtént!). A barátnőm persze folyamatosan mondta nekem, hogy csak szórakozik..mások is ezt mondták, mert régebb óta ismerik. Én tudtam ezt hoy csak játszik, viszont valahol nagyon mélyen mégis elhittem, hogy egy kicsit is tetszem neki..aztán most téliszünetben összevesztünk..sértegetett, elhordott mindennek..es mondtam neki hogy nem érdekel és hogy mindenki tudja, hogy csak szórakoztam vele. Erre ő írta hogy ő szórakozott velem, az egész iskola tudja..lemondtam róla, bár szeretem..aztán pár napra rá írta hogy ne haragudjak rá és hogy szeret, hülye volt, hiányzom neki, ő nem szórakozik, éshogy neki csak én kellek..ezeket írta..egész szünetben azzal jött hogy szeret...aztán suliban mentünk be egy órára, én már bementem, a barátnőm meg utána kicsivel jött be és azt mondta h: "Tudod, hogy utálom ezt a fiút, de sajnos azt kell hogy mondjam hogy tényleg szeret..komolyan gondolja..ahogy nézett rád az előbb amikor bementél órára..ezt nem lehet így elszinészkedni..". És aznap csak úgy véletlenül találkozott a tekintetünk..elkaptam a pillantását amikor engem nézett.

Nem tudom mit higgyek most!!! Szerintetek tényleg szeret vagy csak szórakozik? Mert én nagyon szeretem Őt. HELP!



2013. jan. 3. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit nagy szavak ezek hogy szeretem .. Ez fellángolás hidd el nekem :)
2013. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen szép is volna, ha sikerülne másodszor is "felszednie" és megint mindenki tudná, hogy csak szórakozik veled, csak te nem ...
2013. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Jaj de irigyellek! Én is, én is akarok szerelmes lenni! Igen szerintem szeret téged... sok az olyan aki csak azért mondja, hogy szórakozik, mert attól fél, hogy a lány szórakozik vele... Istenem mikor én voltam 14 éves én is ilyen szerelmes voltam... egyszerűen imádtam iskolába járni mert egész nap szemeztünk, mert megsimított, mert hozzám bújt, kedves volt, mert éreztem, hogy szeret... És végül sose jártunk, de mégis csodás volt... 30N
2013. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hagyd az egészet a francba.A srác a végén legalább őszinte volt,és bevallotta,hogy mi is volt ez az egész.Lefogadom,hogy ha visszasírnád magad hozzá,csak még jobban röhögne rajtad magában.

Egyébként én bármikor,bármilyen nézést el tudok neked színészkedni.Nem tudom,hogy a barátnőd mióta professzora a mimikának,de hülyeségeket beszél ő is.

Ha van egy csöppnyi eszed,akkor megszakítod minden kapcsolatodat a sráccal minél hamarabb.

2013. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kislány! Legyen már tartásod! Összejönnél vele miután szórakozott veled, majd elhordott mindennek?

Most komolyan ilyen hülye akarsz lenni? Már elnézést.

Jobbat érdemelsz...

2013. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és tudom hogy igazatok van. El kell felejtenem. már 2 hónapja dolgozom ezen. DE NEM MEGY!
2013. jan. 3. 17:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyugi,túl fogod magadat tenni rajta.

Tudatosítsd magadban,hogy nem az az ember,akit te szerettél.Hiszen valljuk be,nem gondoltad volna,hogy ezt tesz igaz?

2013. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De. :/
2013. jan. 3. 17:13
 9/11 anonim válasza:
Az is lehet, hogy csak megint szórakozni akar, és azt hiszi, ezzel a szöveggel megint a közeledbe férkőzhet... Nem tudom, mitől szeretett volna beléd hirtelen.
2013. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tényleg szeret csak labilis szerintem hagy mer ha egyszer sértegetett megint megteszi és ami nagyon fontos..

HAGYD A ROHADT FACEBOOKOT.

2013. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!