Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rákérdezzek vagy ne kérdezzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdezzek vagy ne kérdezzem?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyenlem magam. Múlthéten részegen mentem haza. Barátnőm nagyon szexi ruhában volt. Elkezdtünk csókolózni majd az ágyban fojtattuk. Szexeltünk, talán nagyon durva voltam és nem is figyeltem rá egyáltalán. Nagyon bánom, amit tettem. Azaz érdekes, amit egyáltalán nem értek barátnőm nem szólt azóta semmit erről. Már 3 szeretkeztünk azóta de azokon persze csak rá koncentráltam.

Én 27

Ő 26

Nagyon szeretem.Nem akarom, hogy ez "tüske" legyen benne.Megtaláltam benne azt a nőt, akivel letudnám élni az életem.



2013. jan. 3. 17:19
 1/7 anonim válasza:
Dehogy fog tüskét hagyni benne, lehet élvezte is. Vagy a durva mit takar?
2013. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem muszáj, esetleg annyit mondj hogy múltkor nem tudom, mi volt velem, ne haragudj
2013. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem nagyon értem a kérdésed....mi volt itt a gond?
2013. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, egy komoly kapcsolatban az ilyesmi nem para.....persze kivéve ha ő nem akarta. DE ilyenről nem írtál.
2013. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi baj. Azért kérdezz rá.


És válaszolj erre a kérdésre:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__3832335-..

2013. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő is akarta. Durva alatt meg azt értem eléggé gyorsan csináltam pedig lassabban szoktunk. Ha hazajön megkérdezem róla óvatosan, hogy élvezte-e.
2013. jan. 3. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha óvatosan rákérdezel, szerintem nem probléma.
2013. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!