Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem divat már az udvarlás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem divat már az udvarlás?

Figyelt kérdés

Múltkor rámÍRT egy fiú, hogy van-e pasim, mondtam neki hogy nincs, és kérdezte, hogy és kell-e? De ez most komoly? És ilyet facebookon kell?

Ez csak szerintem szánalmas?

17/L



2013. jan. 3. 17:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
49%

te 18-aska, te honnan a halál faxáról jöttél, egy elbaxott neobarokk romantikus regényből vagy mi?! Tiszta szégyen az egész ömlengés amit megeresztesz, mégis mit hiszel ki fog neked itt manapság már alakoskodni meg látványosan a s*ggedet nyalni mindenféle alap nélkül, amikor erre már bőven méltatlanok a nők, már pardon, ezzel az erővel akkor mondhatnám h a pasik is mind elvárhatnák, hogy az asszonyuk hűséges és tiszteletudó legyen velük az öregségig, és segítsék a munka mellett mindenben ahogy egy jó társhoz illik?

Ehelyett a szánalmas és idegesítő hisztirohamokat meg elégedetlenkedést vágja az összes az ember pofájába, mindenben elvárják a maximális igyekezetet, persze legyen karrierhajhász kőgazdag, de azért folyton a párja mellet, merthát azt is elvárják, na a 2 egyszerre nem megy, és aztán miután unalmas a másik és nem érzik kiszolgáltatva magukat anyagilag úgy lelép az összes hogy még nekem kéne megköszönni hogy kitarthattam évekig.

2013. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
# 21: gondolom ezt azért írtad, mert csalódtál már valakiben, ennek ellenére nem kéne így beszélned! Nem minden nő ilyen, és ha így állsz hozzá nem is lesz soha senkid. -.-
2013. jan. 4. 19:04
 23/25 anonim ***** válasza:

A 18-as vagyok!

Lehet, hogy a 21 es nem tudná elviselni, ha neki udvarolni kellene a lánynak. Én bizony szeretem, ha Kedveskednek nekem a fiúk. A kérdező is szeretné valamilyen módon, ha kedvesek lennének a fiúk. Nem is olyan régen, amikor egy fiú nagyon tepert, hogy megcsókolhasson és fogta a kezem, éreztem, hogy remeg az egész teste. Vajon miért?

Ha durva lett volna, mint a 21 - es, akkor reménye sem lett volna arra, hogy végig csókolózzuk az utat hazáig.

De ráérzett, hogy így elérheti, amit szeretne. Azt gondolom, hogy ha Te lettél volna ott a fiú helyében, bizony már benne lennél a levesbe.

Vannak ilyen lányok mint én! Vannak olyan fiúk ,mint Te. Kerüljük egymást.

2013. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
43%

Dehogynem lesz, tele az ország a legigénytelenebb ribancokkal, a lovat is leszopnák amíg kitartva érzik magukat vagy sarokban tartják őket érzelmileg. Na ez kell nektek.

Én meg nem mellesleg attól undorodom ha ilyen látványosan tartalmatlanul kéne nyalnom valami ribanc seggét annélkül hogy az bármennyire is rászolgált volna. Mert a viszonzást azt nyelvtanilag se ismeritek mint fogalmat, már pardon. Kb ennyi, végeztem

2013. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

És elárulom hugi te téveszmék között élsz nyomikám, mondom én hogy neked nyomorult szappanopera-túladagolásod lehet...

a keze max az idegességtől remeg egy baleknak, valszeg az a gyerek is egy óriási darab volt, vagy szimplán fázott. Azért mert hirtelen smárolhatnékom támad utoljára a kezem kezd remegni, inkább harapdálom a számat meg bambán bámulom a másikat, és áll a cerkám. Ennyit értesz a pasikhoz

2013. jan. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!