Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben jobb lánynak lenni mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben jobb lánynak lenni mint fiúnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem a fiúknak kevesebb gondjuk van: nincs menzesz, stb. Érvek a szebbik nem mellett?
2013. jan. 4. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:

p.u.n.c.i.

egy pasi nem lehet leszbikus

2013. jan. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De, lehet leszbikus. Úgy hívják ,Transszexuális nő, aki a nőkhöz vonzódik.

Egyébként nem tudom, nem voltam még sosem pasi. A társadalom a pasiknak kedvez, ezért jobb pasinak lenni. De én meg szeretek harcolni, szóval jó vagyok én nőnek is :D

2013. jan. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos - normális esetben lehetsz anya, normális esetben vannak anyagi előnyei, normális esetben sokkal több figyelmességet kapsz. Vagy csak én vagyok visszamaradott.

Fiúként párszor át kellett élnem spontán erekciót - elég kellemetlen tud lenni, na ettől pl. megkímél a leánylét. Bár ez csak apróság.

Egyébként nem jobb lánynak lenni, mint fiúnak és nem jobb fiúnak lenni, mint lánynak. Egyszerűen más. Más szerep, más elvárások veled szemben, máshogy kezelnek az emberek. Most hogy neked ez jó, vagy nem jó, az a saját preferenciáidtól függ csak.

2013. jan. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A nők sokkal sikeresebbek az életben. Ha nem tanulnak is élhetnek jól egy tanult pasi mellett. Kevesebb fizikai megterhelés éri őket összességében, nem is kell annyit gondolkodniuk, hogy hogyan tovább.. majd a férfi megoldja. Ja és nem kell idegeskedniük azon sem, hogy hogy legyen barátjuk, ugyanis a pasi dolga felszedni a nőt.

Az életben szerintem könnyebb a nőknek.

2013. jan. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez így hülyeség. Embere válogatja ezt is, van olyan nő akinek zsír élete van, de van akinek egy rakás szar, és ugyanígy férfiben is. De azzal én is egyet értek hogy párkapcsolati szempontból, meg szexuális téren, a nők könnyebb helyzetben vannak. Nyilván sok pasinak sem jelent gondot nőt keríteni, de a nőknél azért nagyobb százalék az akinek nincsenek ilyen problémai, míg sok férfinek igen. Pont azért mert nekik a jelentkezők közül csak szelektálniuk kell, míg a férfiaknak (legalábbis sokuknak) komoly erőfeszítéseket kell tenniük ez ügyben, és akkor sem biztos hogy siker koronázza próbálkozásukat. Amúgy meg hogy menzesz, meg állva pisilés ezek baromságok. Egyetlen igazi előnye a női létnek ez. Szerintem. Volt barátnőmből indulok ki, 16 éves kora óta jóformán nem is volt időszak mikor ne lett volna valakije. 3 hónapja szakítottunk, neki már van is kanja. Nekem viszont sehol semmi. Ez azért nem hülyeség, jó az ha van valakid, meg ha kefélhetsz kedvedre.
2013. jan. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A leszbi nő a nőket szereti, folyton rájuk gondol, cicit akar, formás női testet, bakker én is ilyeneken gondolkodom meg ezt kívánom, hapsi létemre leszbi vagyok
2017. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!