Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Hagyjam vagy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Még tavaly amikor tetszett nekem egyik osztálytársam akkor kiderült hogy én is tetszem neki aztán az egész osztály tudott róla meg csesztettek szóval eléggé zavarban voltam a srác mondott valamit amit én egy kicsit máshogy értettem de azzal a mondattal kb kijelentette hogy járunk később beszélni akart velem de én szó szerint elszaladtam mert olyan sokan voltak ott és ismét zavarban voltam aztán már egész évben nem beszéltünk és nem voltunk jóban egy kiránduláson kívül akkor egymáshoz szóltunk és kb akkor jöttem rá hogy mit érzek iránta és hát azóta eltelt egy év és már jóban is vagyunk beszélgetünk és hülyéskedünk is és hát még mindig érzek iránta valamit jobban is mint régen és nem tudom hogy elmondjam-e neki vagy ne mert az se biztos hogy neki még tetszem és lehet hogy így megint mindent elrontok bár lehet hogy felesleges is lenne mert amint vége ennek az évnek (iskala időben számítva) azután már nem biztos hogy találkozunk. Most mit csináljak??

Bocsánat hogy ilyen vessző és pont nélküli egyveleg lett :D


2013. jan. 4. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
oboázz
2013. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké de az hogy fog segíteni ezen?? O.o xD
2013. jan. 4. 23:25
 3/3 mantis religiosa ***** válasza:

Úgy, hogy utána biztos a javadra billen a mérleg nyelve, ha le lesz nyelve!


Viccet félre téve, találkozzatok valami semleges helyen aztán beszéljétek meg, egyikőtöknek se jó ez így. Neked biztos nem. Ne szalassz el egy jó kapcsolatot.

2013. jan. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!