Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik lenne a helyes út?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a helyes út? Hagyjam az egészet, vagy mondjam e neki mit érzek?

Figyelt kérdés
Van egy srác,volt osztálytársam. Egyre többet beszélünk vagy én keresem vagy ő engem és gyakrabban találkozgatunk is. Régebben jártunk is, de pár hónap után szakítottunk. Mióta találkozgatunk újra kezdek valamit érezni iránta. Ha tehetném minden napomat vele tölteném. Szeretném neki elmondani, vagy megkérdezni tőle, hogy ő akar e valamit de nem tudom hogy megtegyem e.
2011. jún. 23. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd meg. Nem veszíthetsz semmit, legfeljebb nyerhetsz. Ha ő is érez valamit, az jó. Ha nem, legalább kiderül, és nem kínzod magad tovább kétségekkel.
2011. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ha még is elveszítem a barátságát? nehéz volt a szakítás után visszaszereznem így nem szeretnék megint ugy járni..
2011. jún. 23. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez benne a nagy dilemma. Szóval azért eléggé gondold meg, mit teszel, ne menj ablakostul a házba. Csak akkor tedd meg, ha komolyan érzel valamit iránta. Vagy ne azonnal mondd meg neki, hanem kicsit próbálj puhatolózni nála, hogy ő mit gondol rólad. Szóval csak ésszel :)
2011. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de hogy puhatolózzak?:$
2011. jún. 23. 23:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre nincs konkrét recept. Beszélgetés közben érzi az ember, hogy a másik mit gondol róla. Testbeszéd, beszédtéma, egész viselkedés... ilyenekre kell figyelni. Hozzád ér-e "véletlenül", stb.
2011. jún. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szoktunk smárolni..:S ezér tis vagyok összezavarodva.
2011. jún. 23. 23:48
 7/7 anonim válasza:

csókolóztok miután szakítottak régen? hmm ez fura.

vagy a kalandot látja benned, vagy tényleg szeret.

Ha elmondod, akkor vagy összetöri a szíved, vagy boldogan éltek..(amíg nem szakítotok)

Necces egy felállás, de ha legközelebb smaciztok, akkor miután végeztek kérdezd meg, hisz olyankor a legkönnyebb kimagyarázni, ha nem tetszését fejezi ki. :D

2011. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!