Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy HIV...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy HIV fertőzött?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi az esély arra, hogy Magyarországon egy 26 éves, ápolt, jó anyagi körülmények közt élő lány HIV fertőzött legyen. Úgy néz ki, hogy összejövünk, csak nekem szerintem üldözési mániám van. Eddig 4 kapcsolata volt, ahol nem védekeztek.

2013. jan. 4. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztázd le vele, hogy rettegsz, mielőtt összejöttök. Nagyon alacsony az esélye. Egyébként semmi köze ahhoz, hogy hány éves, mennyire ápolt és milyen anyagi körülmények között él valaki.
2013. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Küldd el AIDS tesztre és meg tudod.
2013. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megszorzod 4-gyel a partnerei életkorának összegét és az így kapott eredményt elosztod 100-zal és megvan az eredmény.
2013. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire paranoiás vagy akkor csináljatok egy tesztet. De egyébként miért érdekel, te akarod átadni neki?:D
2013. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. menjetek el együtt a bőr -és nemibeteg gondozóba és kérjetek tesztet.
2013. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok átadni semmit, rendszeres véradó vagyok, nincs bajom. Tudom, hogy mo-n kicsi az esély a hiv-re, csak szerintem kicsit túl aggódom magam.
2013. jan. 4. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megérti majd a félelmed. Menjetek el egy anonim HIV tesztre.
2013. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PONYlow válasza:
Rakd be neki a lompost és megtudod.. nem kell ezen parázni iszonyatosan kevés az esély erre... te tulságosan paranoiás vagy...ha nagyon félsz huzzál fel 2 gumit : )
2013. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!