Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy nem volt még férfival 30 évesen egy hölgy?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, nagyon kedvelem sokat beszélgetek vele. Kérdeztem, hogy volt-e komoly kapcsolata, a válasz az volt, hogy nem. Illetve azt mondta már évek óta nincsen senkije sem. Puhatolóztam, hogy a szexualitás mennyire fontos neki, de azt mondta, hogy a nők jól megvannak nélküle, illetve arra nem adott választ, hogy volt-e már férfival ( mondjuk nem akartam bunkó lenni ezért csak utaltam rá, lehet nem értette, ezért kaptam nemleges választ ). Amúgy gyönyörű hölgy, ápolt, ad magára és minden tekintetben 10/10. És 100%, hogy nem leszbikus! Amúgy én férfi vagyok, de gondolom ez a kérdésből kiderült!

2013. jan. 5. 00:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges, egyszerűen csak diszkrét. Mit képzelsz, azért mert kedves és beszélgettek, megosztja veled a szexuális életét?!!!

Nem kell többet értelmezni, mind amit mond.

Ha bejön ne agyalj, próbálkozz nála ő majd eldönti, hogy belefér az értékrendjébe egy fiatalabb pasi vagy nem.

31 N

2013. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó lehet igazad van, kicsit talán túl sokat vártam egy két kedves beszélgetéstől. Azért lehet megpróbálom.
2013. jan. 5. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!