Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szabadna nős férfival így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szabadna nős férfival így viselkedni?

Figyelt kérdés

Munkatársak vagyunk és valami barátságféle is van közöttünk, tehát szoktunk beszélgetni és nem csak munkáról, ha munkán kívül is összefutunk, akkor sem megyünk el egymás mellett szó nélkül, érdeklődünk a másik iránt, szóval csak ennyi.

Ebbe a kapcsolatba belefér még az, hogy születésnapon, névnapon, karácsonykor, stb... köszöntjük egymást? Mondjuk sms-sel, telefonon, vagy ha éppen találkozunk, akkor nyilván személyesen? Tehát nem ajándékozásra gondolok, csak egy szimpla köszöntésre. Csak nem akarom, hogy ebbe bárki is belemagyarázzon bármit is, mert egyébként ő egy elég távolságtartó férfi másokkal, így meglepő lehet a környezetünk számára a barátságunk.


2012. dec. 7. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
ha személyesen találkoztok mert pl munkanapra esik akkor el lehet ereszteni egy "boldog szülinapot" ot, de ha amúgy nem találkoznátok, telefonon ne köszöntsd
2012. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor pl. a karácsony, szilveszter (ugye ezek most aktuálisak lesznek) eleve kilőve, mert akkor nem dolgozunk...
2012. dec. 7. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nős pasi vagyok és a legtöbb kolleganőmmel ilyen baráti a viszonyom,nincs ebben semmi kivetnivaló vagy félreérthető,nekem az volna a furcsa ha nem igy lenne.
2012. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na tessék, két totál ellentétes vélemény.

Egyébként sokszor nem tudom, hogy hol a határ, mi az, amit még nem ért félre a másik fél, bár ez nyilván emberfüggő is. De mivel ő olyan zárkózott féleség, ezért tartok az ilyesfajta megnyilvánulásoktól. Te pedig, második válaszadó, lehet, hogy egy sokkal nyitottabb típus vagy. Hát nem tudom, nehéz ezt úgy csinálni, hogy ne is sértsem meg esetlegesen azzal, hogy "elfelejtkezem" róla, és azzal sem, hogy "nyomulok".

2012. dec. 7. 13:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,természetesen ez nagyon emberfüggő..számomra nagyon fontos a jó légkör a munkahelyen,s mivel sajnos sokat kell ott lenni,ennek nagy szerepe van a mindennapokban..ezért is tekintek a legtöbb kollégámra (nemtől függetlenül)úgy mintha lenne egy második családom,alap a jó viszony,az egymásra odafigyelés,törődés,mert ez mindenkinek fontos és jólesik.
2012. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

viszont az embereknek úgymond 2 élettere van, és ami természetes a munkahelyen (hogy kedvesek vagyunk a munkatársakkal), az már visszás, sőt kellemetlen is lehet ha a másik élettérben (otthon) jelentkezik.


mondhatnjuk úgy is hogy kétféle ember van: akit zavar ez a keveredés, és úgy gondolja hogy oké, persze, kedves vagyok a többiekkel a munkahelyen, de a magánélet az magánélet és nem vagyok kiváncsi senki másra a szabadidőmben.

másokat meg nem zavar.


abban viszont biztos vagyok, hogy még akit nem is zavar az ilyesmi, annak sem esik rosszul, ha elmarad.


ergo, ha felköszöntöd, azzal vagy negatív, vagy semleges érzéseket keltesz. hagyd inkább.

2012. dec. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!