Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Már nagyon unom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Már nagyon unom és elegem van!

Figyelt kérdés
Van egy fiú.Szerintem tudja,hogy hajtok rá.Askjén megkérdeztem,hogy mi fontos egy nőben/lányban?Azt mondta,hogy "Belső értékek, humor, és tolerancia".Ezen az oldalon is hemzsegnek az olyan fiúk,akik szerint a belső érték a fontosabb.Akkor mi az Istennek lájkolják a falu ribanca képeit,ahol félmeztelenül vannak(gondolok a kiszemeltre)?Valaki megmagyarázná nekem?
2013. jan. 5. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért mert a falu ribancát csak meg akarják dugni, egyébként meg komolyabb kapcsolat esetén a felsorolt tulajdonságok döntenek. -Gyanítom.
2013. jan. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"az ész megáll, ha a f@sz feláll"
2013. jan. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Akkor most kérdezzek vissza, hogy a lányok miért a felszínes tahókat "lájkolják"? Ez is ugyanolyan általánosítás...
2013. jan. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Minek a ribanc,ha valakit,akit szeret,azzal is kiélheti magát?
2013. jan. 5. 01:10
 5/8 A kérdező kommentje:
Személy szerint megnézem a tetszetős fiúkat,de tudom,hogy azok általában tahó patkányok.Az átlagos kinézetűekhez vonzódom,mert nagyobb az esély arra,hogy szeressenek és nem nőcsábászok,akik paraszt primadonnákra buknak.
2013. jan. 5. 01:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Jogos a felvetés.


Őszintén szólva, én is megnézem az ilyen külsejű csajokat. Néha csak, mert undorítónak tartom, de néha tényleg elég szépek. Olyankor elgondolkodik az ember néha, hogy mit csinálna vele, de aztán amikor az első szó elhangzik egyből meggondolja magát :D


Meg ez szerintem egy ilyen kényszer is.. ha már nincs normális, jó az ilyen r*banc is. Régebben én is lájkolgattam, de nagy nehezen rájöttem, hogy ezzel tényleg csak saját magam verem át. Szóval már nem. De attól még ha meglátok egy jó csajt az utcán, el akarom képzelni ruha nélkül. Sajnos ez ellen nincs mit tenni, a férfi agy így működik. Attól, hogy azt mondom, hogy nem értek vele egyet még nem változik semmi, én is így vagyok összerakva és szerintem minden egészséges férfi :)

2013. jan. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elsősorban nem a jóképűségre gondoltam, attól, hogy valaki jól néz ki, még nem feltétlenül lesz bunkó, legfeljebb lesz önbizalma, ami nem minden esetben ugyanaz. Ezek a falu ribancai lányok is többnyire csak egy kaptafára készülő felszínes tucatcsajok (semmi különlegesség, különleges szépség, belső érték meg pláne), akikre a kutya nem figyelne fel, ha nem dobnák ki minden lehetséges módon és helyen a csöcsüket, és nem ülnének bele minden srác ölébe. Akik ezek után a csajok után futnak, azok valószínűleg csak a könnyű prédát látják bennük, az ilyen srácokkal meg kár foglalkoznod, nyilván nem komoly kapcsolatra vágynak, mint te.
2013. jan. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, nagyon jól leírtad. Én is falusi vagyok és pontosan így történik minden. Van a környéken mondjuk 10 csaj és 5 fiú (akik ilyen 15-17 éves falu bikái :P ) és már mindegyik volt mindegyikkel. Havonta cserélgetik egymás között. ELeinte 1-2 lány még nekem is tetszett külsőre, de amikor megismertem őket, mindegyikről kiderült, hogy szellemileg NULLA.
2013. jan. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!