Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy elegem van a pasikból?

Figyelt kérdés
De most tényleg. Meg abból is, hogy szenvedjek amiatt, hogy nem élek komoly kapcsolatban... Most nem is kell. :D
2012. dec. 31. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Oks.
2012. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem se kellenek a pasik! Inkább csajozok!


22F

2012. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
biztos vannak mások is....de előbb utobb minden zsák megtalálja a foltját azért adj esélyt az esetleges hercegeknek :)
2012. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem csak nem ismersz olyan jófej,rendes pasit,mint én vagyok,aki nem kurja át a fejed.
2012. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
én is úgy érzem ,hogy elég a pasikból. Csak a barátom kell ész kész!
2012. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
legyél homár leszbi, úgyis divattá vált mostanság. A nők eszéhez mérten meg se lep a dolog...
2012. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk meg belőletek van elegünk!
2012. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

én ugyanezt érzem, csak pasi vagyok.

Minek legyek komyolan egy lánnyal, ha ugyis érzelmileg tönkretesz? (érzékeny srác vagyok)

megadok neki mindent amit tudok, persze nem papucsoskodom, de sokszor vagyok kedves, és ált. mégis az a vége, ohgy megcsalnak...én összetörök, nekik emg megy tovább za életük mintha semmi sme történt volna...

ugyan msot vna barátnőm, bízom benne, de azért van bennem félsz, az eddigi kudarcok miatt...:/

ha ezen kapcsolatomnak vége lesz, amit nem szeretnék, hosszu időre szinglivé varázsolom magamat, mert tényleg csak tönkretesznek..:/


22/F

2012. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezért rakd szét a patáidat minél több kalandor pasasnak, nem is jó ha megállapodsz egy mellett. az tényleg eléggé olyan,amiből eleged lehet egy idő után. Emezből meg sose elég:)
2012. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
nekem abból van elegem amilyen tulajdonsággal létezik 100-ból 99 nő,a maradék egyet tudom szeretni.
2012. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!