Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ManocskaXX kérdése:

20 éves lány vagyok nagyon szeretnék egy normális kapcsolatot. De a mai fiúk mind az ilyen agyon festett 15 16 éves lányokra buknak akik kiteszik mindenüket. Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 01:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

akkor te rossz helyen keresel. az értelmes fiúk nem az agyonfestett, szolizott műkörmös libákra buknak.


van remény, de ne olyan helyen ismerkedj ahol az agyamputáltak portyáznak.

gondolom jársz valami suliba, annak biztos vannak szervezett programjai, ott lehet haverkodni srácokkal, csajokkal, aztán valaki vagy bemutat egy srácnak a saját haveri köréből, vagy már ott rögtön találsz egy fiút, akivel szimpik vagytok egymásnak.


én anno úgy ismertem meg a párom, h az egyetemi csoporttársam bemutatta nekem. haverok voltak, elhívott sörözni, ott elkezdtünk dumálni, és egymásba szerettünk kis idő múltán. :)


ha értelmes emberek vesznek körül, akkor előbb-utóbb találsz olyat, akivel működik a kémia is :)

2013. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

nem leszek népszerű, DE

Azért valamennyi minimálisat minden nő adjon magára, még senkinek nem ártott meg egy kis szolid smink vagy, hogy nőiesebb ruhákat hordjon ne egy zsákot két lyukkal a karjának stb... szóval azért lehet tenni, hogy fel keltsd valakinek az érdeklődését...

2013. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Persze minimális smink rajtam is szokott lenni és csinosan is öltözködök, Okj-s képzésre járok de ott meg a fiúk mind csak arra hajtanak...különben egyáltalán nem vagyok depressziós mert mindig mosolygok szeretek nevetni csak kicsit fura nekem ez a világ a körülöttem lévőknek már mind 5 6 éves kapcsolataik vannak nekem meg háát hogy is mondjam nem akar eljönni de remélem igazatok van és eljön nem sokára nekem is az akivel egy hullámhosszon leszek :))
2013. jan. 5. 13:45
 14/21 anonim ***** válasza:

te valószínűleg csak elképzeled a saját hülyeségedet, hogy csak "arra" hajt. Mindegyik arra hajt baxod, pláne egy 20 éves kis takony, ne lepjen ez meg, max vannak kevesek akik ugyanúgy veled akarják azt csinálni még jó darabig.

Aztán majd 5 év múlva kiélik magukat aztán már egyre hosszabban akarják ugyanazt a valakit döngetni, mert mellette képesek lesznek emberileg is foglalkozni vele.


Miféle OKJ-ra jársz ahol ennyire alacsonyan a színvonal, és szabadidődben nem hiszem el hogy nincs egyéb alternatíva azon a környéken ahol másokkal is ismerkedj.

2013. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Egészségügyi szakközépbe járok és egy kis városba élek Miskolc mellett ... de hát itt ahol lakom.. itt meg pláne nincs értelmes..hidd el tapasztalatból mondom itt csak a pletykálás megy mindenkiről...
2013. jan. 5. 16:10
 16/21 anonim ***** válasza:

jaa baz megye, akkor megértem a bajodat. Így is leginkább csak félanalfabéta suttyó prolikkal meg a kormos seggű purdékkal tudnál összejönni.

Az EÜ okj azért jó ötlet volt, remélem találsz vele valami melót odakint.

2013. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szia! Az előttem lévők is ezt írták,én is ezt írom, mert szerintem is igaz, hogy az ilyen 15-16éves "festett" pláza....-ák csak az olyan szinten lévő fiúknak tetszhetnek. Vagy én nemistudom de 21 éves fejemmel, én úgygondolom, meggondolatlan dolgokat aggatnak magukra,azzal hogy ilyen életet élnek. Nekem tavaly ért véget 4 éves kapcsolatom,és én igy úgyérzem hogy jólenne egy olyan,hosszútávú és stabil kapcsolatot teremteni amiben nem az játszik szerepet ami a mai világban megy.. gondolok itt a 0-24-ig partizásra,meg a lehúzásban,átverés meg a nagyon szeretlek, és utána meg bocsi megcsaltalak dolgokra..... eszméletlen ami megy itt a világban....

Ez az én nézőpontom, én leírtam amit gondolok :)

Bízni kell és nem feladni soha!

2013. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem adom fel a reményt :))
2013. jan. 10. 18:32
 19/21 anonim ***** válasza:
Helyes beszéd ;) Aki olyan az legyen olyan, lényeg hogy bízz magadban,hogy több vagy ezeknél!
2013. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hány privátot kaptál, kedves kérdező? :)
2013. jan. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!