Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért terjedt el az a hiedelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjedt el az a hiedelem, már ha hiedelem, hogy a nőknek pénzes pasi kell?

Figyelt kérdés
Azon kívűl, hogy manapság egyre nehezebb megélni.
2013. jan. 5. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha sokan tapasztalnak ilyet akkor az nem hiedelem többé...
2013. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem hiedelem, ez ösztön, teljesen természetes dolog. Csak ebben a korszakban már illő lenne megtanulni leküzdeni az ösztönöket.
2013. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Magam és rokonok részéről is ezt tapasztaltam, szóval én inkább azt kérdezném: létezik pénz nélkül is szeretet?
2013. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha jó tested van nagy farokkal akkor pénz se kell is betalálnak a nők. Az csak egy másik lehetőség ha csak pénzed van.
2013. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jo tested nem lesz pénz nélkül. Vagy dagadt leszel, vagy gebe a szar kaják miatt. Erről ennyit.
2013. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Mondok saját példát. Én is ártatlan, érző lelkű kislányként bújtam ki anyám hasából, de miután nagyon csúnyán elbánt velem egy csóró fiú, sajna el kellett kezdenem rájönni arra, hogy a pénz is fontos. Nem a legfontosabb, de fontos.


Attól, hogy valakinek nincs pénze és nem jóképű még nem jelenti azt, hogy rendes és megbecsül. Szerintem logikus, hogy ezek után a mérce fentebb került a jóképű és legalábbis gazdagabb pasik felé.


Az élet ilyen. Budán is egyszer van kutyavásár. Én már sajna többet soha nem fogok hinni a mesékben.

2013. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Beléd van kódolva genetikailag, hogy az utódaidnak olyan apát keress, aki elég hatalommal bír, és stabilan el tudja tartani, fel tudja nevelni őket. Az is beléd van kódolva, hogy éppen ezért jobban vonzódj azokhoz, akiknek pénzük/hatalmuk van.


Az viszont fontos, hogy mivel nem állat vagy, nem csak az ösztöneid irányítanak. Neked is van saját ízlésed, társadalmi nézeteid, szokásaid, azaz "beleszólásod" a dologba. Hogy ez másokra mennyire igaz, az egyénenként változó.


A lényeg, hogy az egészet ennek a két oldalnak az egyensúlya határozza meg, legtöbbször tudat alatt. Van valóságalapja az egésznek, nem is kicsi, ugyanakkor bármikor bárhol előfordulhat kivétel, hiszen nem állatok/robotok vagyunk.

2013. jan. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%

Egy vicc:


-Hogy tesz egy nő egy férfit milliomossá?

-.....?

-Úgy hogy előtte milliárdos volt.

2013. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem azt a szót, hogy pénzes. Nekem olyan pasi kell, aki felelősségteljes és a kevésből is kihozza a legtöbbet. Ennyi az egész.
2013. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!