Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy embernek hány igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy embernek hány igazi szerelme lehet?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi hogy egy ember hányszor lehet szerelmes életében úgy tényleg? persze gondolom ez minden embernél más.. van aki könnyen szerelembe esik és van aki nehezen. de azért mégis.. kb. 2-3 ? nem a tini szerelmekre gondolok hanem tényleg az az igazi szerelem. szerintetek?

2013. jan. 5. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
én most vagyok 3 madszor :D
2013. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hm. Érdekes kérdés, ha jobban belegondolunk. Nekem egész ált. suli alatt volt egy, akiről tudtam h egy fszkalap, mégis bele voltam zúgva. Összejöttem középsuliba fél év után a párommal, akivel már 3 éve tart a kapcsolat, igaz elszállt a rózsaszín köd. De szeretem. Közbe volt kihagyás, meg kavarodás, beleszerettem egy másikba, akit úgy érzek, 80 éves mamaként is szerelemből fogok szeretni. Érdekes..

18/L


Szóval igaz szerelem lehet 1-2, de vmennyi idő után elszáll a varázs, de van akivel ez nem tudott megtörténni, így ő örök szerelem, bár beteljesületlen marad. Saját tapasztalat

2013. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de az általános sulis szerelem nem igazi.. az nem olyan szerelem amit a mostani pasid iránt érzel vagy igen?
2013. jan. 5. 12:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy az ált. sulist nyári zsünet alatt simán kihevertem, és nem is gondoltam rá. Szóval mivel osztálytárs volt, nem volt miből választani, ő lett az. De a sráccal, akivel össze se jöttem, úgy érzem örök lelki társ. A mostani párom is az, csak túl sok minden éltünk meg, és sokat csalódtam benne. Meg ugye a sok együtt töltött év...már inkább társ, meg felnőtti szerelem, mint az a tiszta rózsaszínködös, v meglátni és megszeretni(v megismerni) séma
2013. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, persze hogy nem. Csak tettszett h nagy szájú, és helyes, de mégis jószívű volt. Csak ugye a gyerekek...:D
2013. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igazi egy van, aki nem feltétlenül az akit hosszú távra, igazi társnak választasz.
2013. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sokadjára vagyok szerelmes, ugyanabba a személybe. Fiatal vagyok még, de úgy érzem, hogy igazi csak egy van. Nem tökéletes, és idővel elmúlt a rózsaszín köd, de az igazság az, hogy annak idején bizony az is meg volt. Évekig plátóinak ígérkezett a dolog, de aztán végül beteljesült. Beleszerettem ismeretlenül, amikor kezdtem megismerni, és újra, miután többször is csalódtam benne. Ha valamiért ez a kapcsolat véget érne, hiszem, hogy azután is szeretném még. És talán tudnék szeretni mást is, de ugyanígy... nem, senkit!
2013. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam még mindig az első barátnőm az akire sokat gondolok, pedig nem tegnap volt már. Azóta jöttek-mentek, de semmi extra. Ezeknél a kapcsolatoknál nem alakult ki bennem szerelem, inkább "kedveltem" őket, szerettelm velük lenni.

Ez van, ez az én keresztem. :D

2013. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!