Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet elviselni ha az...

Hogy lehet elviselni ha az embernek nincsenek igazi barátai?

Figyelt kérdés

Olyanok, akikkel van valamiféle lelki kapocs,és nem csak felszínes a kapcsolatuk.

Úgy látom nekem erre lenne igényem, de sok embernek aki körül vesznek elég ha néha össze jövünk, a szokásos hétköznapi dolgokról beszélgetünk, nem érzem, hogy velük a valódi problémáimról lehetne beszélni. Én hiába próbálok közeledni másokhoz, valahogy nem sikerül, lehet az én hibám. Egy idő után viszont meg sem próbálom, így egy ördögi körbe lehet jutni sajnos. Arra meg végképp nem számíthatok, hogy bajban segítenének.

A sok ember aki pl. a Facebookon pózol a millió ismerősével hogy csinálja?

Aki hasonló cipőben jár(ha van ilyen), az beletörődik, vagy próbál változtatni? Ha igen, akkor hogy?


/bocs ha ez a sokadik ilyen jellegű kérdés, de ki kellett írnom/


2012. febr. 29. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon népszerü vagyok szerintem rossz lehet.:(
2012. febr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akiket jó barátodnak hiszel,legtöbbször cserben hagynak,ha szükséged lenne rájuk. Bizalmas dolgokat pedig kifecsegik.

Jobb,ha ilyen barátokat nem keresel.

2012. febr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te elhiszed, hogy a közösségi oldalon pózolók ilyen jó barátok? Boldog , boldogtalan jelölgeti egymást. Egyre kevesebb az igaz barát, főleg ahogy öregszel. Nekem tényleg csak a gyerekkoriakból maradt pár, a többi felszínes.
2012. febr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Én már régóta így vagyok evvel, és már-már beletörődtem. Egyszerűen nem tudom mit tegyek, abszolút nincsenek barátaim. De nagyon sokszor úgy érzem szükségem lenne egy igaz barátra, de nem tudom hol keressem. :(
2012. febr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Komoly problémákat családdal kell megbeszélni, nem idegenekkel.
2012. febr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gress ***** válasza:
53%
Engem az se zavarna ha nem lenne egy barátom se.Így biztos tudnám hogy soha nem árul el senki.Én ilyen vagyok,velem született dolog.Ha egyedül én lennék ezen a világon az se zavarna,sőt még örülnék is neki,mert millió lehetőség nyílna meg előttem és nem kéne látnom/hallanom a többi ember önzőségét,gonoszságát,ostobaságát s céltalan létüket.Boldog lennék.
2012. febr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na jó, a Facebook-os részt én sem gondoltam komolyan, de de úgy tűnik, ők mégis előbbre vannak, ha kevéssel is mint én
2012. febr. 29. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.Az,hogy valakit sok ember vesz körül,még nem jelenti azt,hogy vannak igaz barátai.Nekem nagyon sok álbarátom volt és mindegyikben csalódtam,nagyon csúnyán cserben hagytak.Már több éve nem tartom a kapcsolatot senkivel,megfogadtam,hogy csak olyanokkal vagyok hajlandó szóba állni,aki normális.Hát most is inkább azt vettem észre,hogy csak azok az emberek közelednek felém,akik "akarnak valamit".Nagyon kevés olyan ember van,aki a személyiségemre kíváncsi,RÁM,nem arra,hogy hogy tud kiforgatni meg érvényesíteni az egója által diktált sz@arságokat,hogy pl hencegjen és előttem érezze magát nagynak úgy,hogy engem közben lehúz.Elég elkeserítő.Én is vágyok barátokra,de ilyenekre többet nem és ha mindenki érdekből akar velem lenni,akkor inkább maradok tök egyedül,még az is jobb.Amúgy pont ma gondolkoztam el rajta,hogy egyre jobban undorodok az emberektől.Egy kezemen meg tudnám számolni,hogy ki az,aki hátsó szándék nélkül,őszintén közeledik felém.Nem tudom,hogy valaha lesznek e barátaim,én szeretnék,csak félek,hogy hátba szúrnak.Megint.Amúgy ez a párkapcsolatokra is igaz többnyire.Ott is az ösztön meg az érdek az úr többségben,kevés a boldog házasság.Sz@r az ember.
2012. febr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nekem sincsenek igaz barátaim csak 2, szóval őket triplán megbecsülöm, de nekem sem volt igaz barátom életem első 10 évében.

13/L

2012. febr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!