Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném kinyalni a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kinyalni a barátnőmet. Hogy vezessem rá?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt.A szexszel még várni szeretne,ezt megértem,de már nagyon szeretnék neki örömet okozni.(már elmondta,hogy nagyon kíván ő is,de még szűz) Hogy nyalhatnám ki? Ha megmondom neki,hogy szeretném,az nem valami romantikus,de ha csak elkezdem vetkőztetni,akkor megijedhet,hogy többet is akarok. Hogy csináljam? (nem várom el hogy viszonozza,bár nem venném rosszul,de nem azért csinálom:) 17/F-17/L
2013. jan. 5. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem túl romantikus, de az a legtisztább, ha megbeszélitek, így nem lesz félreértés. Mondd el neki, hogy tiszteletben tartod, hogy mit szeretne, de kíváncsi vagy rá, hogy ellenére lenne-e, orálisan kényeztetnéd egy kicsit.
2013. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
így ahogy van, mondd meg neki, hogy tiszteletben tartod a kérését, hogy még várjatok, de más módon szeretnél neki örömet okozni
2013. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
Mondd neki, hogy szeretnél olyat játszani, hogy ő a fagyi.
2013. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mongyad neki hogy kicsáráznád a mujkóját. Oszt majd vissza kérdez, hogy az meg mi a franc. Ez jó bevezető lenne
2013. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy,ahogy én:Sehogy.Csak hátra döntöttem az ágyon,szépen le vetkőztettem és bele nyaltam a lecsóba...Mit kell mindig finomkodni?
2013. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert ha csak elkezdem vetkőztetni azt hiheti hogy ott helyben meg akarom d*gni..
2013. jan. 5. 14:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kíván akkor sztem nem kell bevezetőmonológ.. sztem azzal inkább kicsit beijedne..

Sokkal izgatóbb ha nekiesel lassan..:) Nem lesz ideje félni sem és az is izgatni fogja hogy te kívánod.. hacsak nem egy olyan típusú lány akinek folyton kételyei vannak meg 'fél'.. ha kíván tényleg, akkor baj nem lesz belőle.. max leállít vmiért, és bocsánatot kérsz és elmeséled neki, hogy mennyire oda vagy érte, és nem tudsz bírni magaddal DE megérted stbstb:) akkor már monológozhatsz:D

2013. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Közben megnyugtathatod, hogy nem lesz semmi:) kommunikációóó

ne hagyd hogy megijedjen!

2013. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
TNem kell mondani semmit lefkteted az ágyra elkezded nyalogatni a nyakát kózben egy ujjal cirógatod testét a mell környéke is be szokott válni nagyon amikor felgyorsul a légzése akkor elkezd lefelé simogatni
2013. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezd el puszilgatni a hasát, majd lasan haladj lejebb. Puszilgasd a punciját, majd szepen huzd le a nadrágját-bugyiját.
2013. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!