Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engeszteljem ki barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engeszteljem ki barátnőmet?

Figyelt kérdés

Leírom röviden. Múlthéten álmomban kezeimmel kalimpáltam és úgy eltaláltam barátnőmet, hogy vérzett az orra. Azóta nem áll velem szóba. Minden este megmasszírozom és reggel ágyba kapja a reggelit. Többször is bocsánatot kértem. Nem érti meg, hogy nem direkt volt?


ÉN: 24


Ő: 24


2013. jan. 2. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen alapon hiszi azt hogy direkt volt?? Ha ilyet hisz már régen rossz...Ha pedig nem képes megbocsájtásra, az is régen rossz. 1 napos durci belefér, nyilván el is várja az ember hogy ilyenkor a másik teperjen egy icipicit. de szerintem ennél több nehezen fér bele a normál lereagálásba.
2013. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem fog megbocsátani. Mert addid is :Minden este megmasszírozom és reggel ágyba kapja a reggelit.

Én is kihasználnám.

Ha értetlen, akkor hagyd rá. Majd csak túllép ezen

2013. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a barátnőd gyerekes....nyilván fájt, rosszul esett neki, ha maradandó nyoma lesz akkor lehet haragszik, de azért lássuk be te tepersz....elég rendesen...egyébként ha a nnyira durci hogy hozzád se szól de azt hagyja hogy masszírozd? akkor ez mi? o.O szerintem csa élvezi a helyzetet
2013. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kéreti magát,jól esik neki,hogy ki akarod engesztelni......Tipikus nö!Mert egy ilyenen szerintem nem nehéz túltennie magát,még akkor se,ha nagyon fájt.Meg,ha haggya,hogy megmasszírozd és még az ágyba vitt reggelit is elfogadja,akkor 100%,hogy így van.
2013. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De azt nem értem miért szexelünk minden másnap.
2013. jan. 2. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondom,hogy azért,mert kéreti magát,ha annyira haragudna nem szeretkezne veled!Kérd meg,hogy mostmár fejezze be,mert már bocsánatot kértèl.És ne szeretkezz vele te se,amíg haragszik rád,hanem mond meg neki,hogy addig nem akarod te sem míg meg nem beszélitek végre és meg nem bocsát neked!
2013. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!