Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Turbo0111 kérdése:

Szerintetek mért van az hogy minden lány csak barátként néz rám?

Figyelt kérdés
Szóval tök jól kijövök általában a lányokkal,de mindegyik vagyis a legtöbb egyből csak barátnak tekint. Szerintetek miért? 17/f
2013. jan. 5. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
ki lehet törni ebből a "barátzónás" besorolásból (nem a mostani lányokkal) hanem inkább próbálj meg olyan társaságba is beékelődni ahol ismeretlen lányok is vannak...aztán az egyikre nyomulj kicsit
2013. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:D előbb barátkozni kell aztán vesd magad a mélybe,amúgymeg lehet a hozzáviszonyulásodal van a baj..:D
2013. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát épp ezaz hogy van egy csaj kb 2 napig beszélgettünk meg ismerkedtünk és azt mondta h én vagyok a legjobb fiú barátja :D szóval ezt nem értem
2013. jan. 5. 17:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert nem jössz be ezeknek a lányoknak. Ilyen egyszerű, nem kell ezt túlragozni. Másoknak viszont még tetszhetsz! Ne gondold azt, hogy azért, mert egy pár lány csak barátnak tekint, akkor már mindegyik annak fog!
2013. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

két hónap az hosszú...ha hetente találkoztok és naponta beszélhettek akkor a harmadik talinál legkésőbb már ölelgesd, néha puszild meg ha olyan szituba kerültök, add tudtára valahogy, hogy barátságnál több kéne


Üdv: első

2013. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 nap ismeretség után így kijelentette, hogy te vagy a legjobb barátja? o_O Vagy én értettem félre valamit?
2013. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jah 2 nap után :D
2013. jan. 5. 18:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arról van a szó hogy nemtetszel nekik csak a szöveged a rossz,mindig éreztesd velük h. tetszenek,bókolj nekik..:D
2013. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2 nap után? Akkor komolytalan. Mégis milyen barátság alakulhat ki 2 nap után?

Azért csodát ne várj. Nem fognak a nők az öledbe hullani.

2013. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!