Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi minden kell ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi minden kell ahhoz, hogy egy pasit jóképűnek tartsatok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 21:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ez változó, most pl láttam Adam Garciát a Sakáltanyában, és nagyon megtetszett, a test alkata, a mosolya. Egy szálkás, vagy kissé izosabb tettel, és egy édes mosollyal már jó képűnek tartom az adott srácot.
2013. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
izosabb tettel lloolllllzzzzzzz
2013. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Látszódjon rajtad,hogy azért nem hanyagolod el magad! Legyél stílusos szerintem az sokat számít,személy szerint nekem az össze borzolt vagy felállított haj tetszik,ne vigyél túlzásba semmit.Mosolyogj az aranyos,de mondjuk ha nincsen túl jó arcberendezésed akkor nemtudom:)
2013. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!