Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit értettek azon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit értettek azon a szón, hogy magabiztosság?

Figyelt kérdés

Sokszor dobálóztok itt vele, hogy nektek a magabiztos, férfias férfi a vonzó, de mit kell pontosan érteni ez alatt?

Szeretném, ha valaki pontosan definiálná, mert eddig még nem történt meg.

a magam életében már rengetegszer megkaptam, hogy magabiztosnak, határozottnak, blablabla kellene lennem, de bővebben, példákon keresztül rávilágítva még senki nem magyarázta el. Nem akad el a szavam, ha valakivel beszélnem kell, belenézek a szemébe, nem húzom össze magamat, de ezek szerint mégis kevés vagyok. Mégis, milyennek kellene lennem? Parancsoló hangúnak, mint egy rendőr vagy katonatiszt, Vagy vernem a mellemet, mint a mai hülyegyerekek nagy része a semmire? Mert többnyire ezeket látom.

Kifejtené valaki bővebben? (akár hímnemű is lehet az illető, ha hasznos a tanácsa)



2013. jan. 5. 23:53
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést, mert ennyire papucs azért nem vagyok, viszont még mindig édeskevésnek tartanak ilyen téren. Megtudhatok erről még egy kicsit többet?
2013. jan. 6. 00:10
 12/39 anonim ***** válasza:

Mondtam :)

Ne csak merj odamenni, hidd is el, hogy sikerülhet.


Tudod ismertem kamaszkoromban egy lányt. Okádék volt. A legrondább lány, akit valaha láttam. Viszont olyan pasijai voltak, hogy csorgott értük a nyála mindenkinek.

Tudod mi volt a titka? Meg sem fordult a fejében, hogy nem jön össze a dolog.

2013. jan. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Úristen! Ez eléggé Lehetetlen Küldetés-nek tűnik. Az eddigi tapasztalataim alapján mindenképpen.
2013. jan. 6. 00:16
 14/39 anonim ***** válasza:

Miért lehetetlen ez?:)


Semmi nem kell hozzá rajtad kívül.

2013. jan. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
De jó is lenne. Eddig, ha merészeltem ilyet tenni, mindig csodálkozás, értetlenség, rosszabb esetben bunkózás volt a válasz. Az is csoda, hogy egyáltalán a kevés barátnő összejött nekem, de azok nem is ilyen módon, hanem szerencsével.
2013. jan. 6. 00:22
 16/39 anonim ***** válasza:
De nem tettél ilyet. Ha ilyet teszel nem veszítesz. Meglepődés, na az lehet reakció, de bunkóság egy magabiztos férfinek, áhhh..
2013. jan. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

"de bunkóság egy magabiztos férfinek, áhhh.."


Komolyan? Nem lehetséges olyan verzió, hogy pl. egy titkon emancipunci (akiről persze kívülről nem látszik) kihívásnak veszi a helyzetet és "majd megmutatom én ennek a majomnak"-gondolja.

2013. jan. 6. 00:29
 18/39 A kérdező kommentje:
? a végén
2013. jan. 6. 00:29
 19/39 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább feminista :)


Nem hinném, azért nem sok ilyen mászkál. Ezt a nők sem igazán tolerálják, kiindulva magamból. Hányok az egésztől.

2013. jan. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Valóban? Ennek nagyon örülök, "kívülről" ugyanis nagyon "félelmetesek" vagytok. Mostanában mindenhonnan ez a feminista propaganda ordít, lassan már azt is szégyellnem kellene, hogy férfiként egyáltalán létezni merészelek.
2013. jan. 6. 00:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!