Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit értettek azon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit értettek azon a szón, hogy magabiztosság?

Figyelt kérdés

Sokszor dobálóztok itt vele, hogy nektek a magabiztos, férfias férfi a vonzó, de mit kell pontosan érteni ez alatt?

Szeretném, ha valaki pontosan definiálná, mert eddig még nem történt meg.

a magam életében már rengetegszer megkaptam, hogy magabiztosnak, határozottnak, blablabla kellene lennem, de bővebben, példákon keresztül rávilágítva még senki nem magyarázta el. Nem akad el a szavam, ha valakivel beszélnem kell, belenézek a szemébe, nem húzom össze magamat, de ezek szerint mégis kevés vagyok. Mégis, milyennek kellene lennem? Parancsoló hangúnak, mint egy rendőr vagy katonatiszt, Vagy vernem a mellemet, mint a mai hülyegyerekek nagy része a semmire? Mert többnyire ezeket látom.

Kifejtené valaki bővebben? (akár hímnemű is lehet az illető, ha hasznos a tanácsa)



2013. jan. 5. 23:53
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Mondd, hány éves vagy?
2013. jan. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Nem szívesen válaszolnék erre a kérdésre. :(
2013. jan. 6. 01:21
 33/39 anonim ***** válasza:

Akkor írd meg privátban.

Nem foglak cikizni, nálam ez nem pálya :)

2013. jan. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

szia megint!


Most néztem meg amit belinkeltél. A kérdező valamilyen pszichés problémával küzd szerintem, és azt ő is felismerte. Egyszerűen pszichológus kellene neki, akinek elmondhatja a problémáját. Ő maga is beismerte már hogy problémája van. Ez az első lépés!


Az utolsó hozzászóló is segítségre szorul, csak ő ezt még nem látta be. Na ő a 0-nál tart!

2013. jan. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
ja és én is kíváncsi lennék a korodra :)
2013. jan. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

"vernem a mellemet, mint a mai hülyegyerekek"

exactly.

2013. jan. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Extrém példának írtam a mellverést, amit egyébként a majmok szoktak csinálni, de gyakran láttam már. Sosem értettem persze, hogy mi olyan vonzó ebben, mikor az illető belül üres, mint a magyarok pénztárcája hó végén.
2013. jan. 6. 02:20
 38/39 anonim ***** válasza:

én eléggé határozatlan vagyok, szóval, ha nálam határozottabb egy kicsit, nem fél a másokkal való vitától és kiáll a véleménye mellett (sok olyan nagyszájú srácot ismerek, akik kb összecsinálják magukat, ha vitába kerülnek egy komoly személlyel, na ezek nem határozottak, csak a pofájuk nagy:S) akkor már magabiztosnak számít.


Amit belinkeltél kérdést, ott az utolsó válaszolónak pedig van valamilyen elnyomott frusztrációja a férfiak felé. 19/L

2013. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 19/L, jó válasz volt ez is. Akikről beszéltél, azokat én egyszerűen csak úgy hívom, hogy "színészek". Az ő magatartásuk egyenesen nevetséges.
2013. jan. 6. 12:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!