Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok olyat aki végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyat aki végre komoly kapcsolatot akar és nem egy gyors menetet? :s

Figyelt kérdés
Kéne egy ember aki ragaszkodó és hűséges és persze nem divatozni jár. Bármilyen is megtudnám szeretni ha valóban komolyan gondolja külsőségen ne múljon mert mindenkibe bele lehet szeretni.
2013. jan. 6. 19:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nem fekszek össze senkivel, nem vagyok az a tipus és nem a külsőre megyek főképp
2013. jan. 6. 19:18
 12/19 anonim ***** válasza:
Csak ismerkedéssel tudsz komoly párkapcsolatot találni. Én csak annyit tudok mondani hogy ismerkedj tovább, mindenféle emberrel, lehet hogy más a stílusa mint neked vagy a zenei ízlése de ez semmit nem jelent ám. Én régen mindig, is a rocker lányokat akartam felszedni vagy a rockosabbakat. Egyikkel sem jött össze, most egy disco imádó lánnyal vagyok együtt. És nem a külseje alapján mentem oda ismerkedni vele, pedig csinos is meg minden igaz én sem vagyok egy álomférfi, de megismertem őt és jól el lehetett vele beszélgetni sokan ismerik őt elég népszerű csaj én meg az ellenkezője vagyok, aztán még is kialakultak az érzelmek és már több mit 1 éve vagyunk együtt. Hidd el keresgélj tovább, ismerkedj mindenkivel nyugodtan menj oda emberekhez ha látod hogy egyedül van vagy akármi beszélgess velük, hidd el jó is kisülhet belőle.
2013. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
19:19 köszi a tanácsot:)
2013. jan. 6. 19:22
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem Te vagy véletlenül a tatabányai lány?
2013. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Itt :)
2013. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
te sem a kulsore mesz, mert te is ronda vagy :D
2013. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Rossz előítélet. Aki hevesen, gyors tempóban szeretne megbaszni tégedet, az miért elképzelhetetlen,hogy annyira szeret,hogy akár az egész hátralévő életét is veled akarná letőlteni. Mért van ez a rossz sablon, hogy csak az tervezhet hosszútávra, aki várakozik a szexel két hónapot, hogy bekábítson tégedet, elhitesse, de belül ugyanúgy döngetne már az első mosoly után.
2013. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Türelmesebb férfi a családhoz is türelmesebb lesz a néphagyomány szerint... De látom, tégedet az ilyesmi hidegen hagy...
2013. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
legalabb van humorerzeked, segit egyutt elni vele :D
2013. jan. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!