Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mér lehet ilyen velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mér lehet ilyen velem?

Figyelt kérdés
3-3,5 hónapja megismerkedtem egy lánnyal. Nagyon jóba lettünk, sokszor beszélünk, egy suliba járunk és találkozni is szoktunk. Eddig minden olyan jó volt ,nagyon jól elbeszélgettünk, elhülyültünk. Az utóbbi 2, lassan 3 hétben úgy érzem hogy most már nem olyan mint eddig. Olyan furának találom, főleg amikor neten beszélgetünk. Pedig mostanra szedtem össze magam annyira hogy elmondjam neki hogy többet is érzek iránta. Nem tudom mitévő legyek.Tudom beszélnem kéne vele erről mér ilyen, de a válasza úgy is az lenne hogy nincsen semmi, meg hogy szerinte nem változott semmi. De én érzem hogy nem így van..

2013. jan. 6. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem lépned kellene, mert azt hiszi h csak barátkozni akarsz vele :D
2013. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy arra vár hogy elmond végre mit érzel iránta?
2013. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. Én inkább úgy érzem, hogy úgymond "szarik" rám:/ nekem full ez jön le.. ezért nem tudom mitévő legyek.
2013. jan. 6. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem ő is többet érez.ezért lehet,hogy kicsit fél,hogy te nem,és zavarban van amikor beszélgettek.lépj!!
2013. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!