Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan sértődöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan sértődöm meg, ha bunkó velem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút. Egy ideje próbáltam közeledni felé, de már komolyan nem értem, mit akar tőlem...egyik pillanatba kedves, aztán a következőben már piti dolgok miatt is flegmázik velem. Persze amikor mondtam neki, hogy jó lenne, ha nem viselkedne így, mert szarul esik, neki állt feljebb, mert hogy ő fáradt meg rossz kedve van. Akkor most tűrjem el, hogy kénye-kedve szerint bunkó dolgokat vágjon a fejemhez, csak mert rossz napja van?

De amúgy nem mindig ilyen, máskor meg bújik oda hozzám, meg ilyesmi...csak néha rájönnek ezek a dolgok..

Ne legyek rá mérges?


2013. jan. 3. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szeret téged és szerelmes, mit nem lehet ezen tudni?ráadásul dühös rád, hogy ezt minden erőfeszitése ellenére is elérted nála:DD
2013. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!