Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha megnéztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha megnéztek egy pasit társkeresőn, de nem írtok neki, az csak azért lehet, mert nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Vagy lehet olyan is, hogy azért, mert nem akartok kezdeményezni?
2013. jan. 7. 16:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kiváncsi leszek rá én is. majd emeld ki vagy ird ki ujra ha nem válaszolnak rá :D
2013. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%

Mikor hogy. Nálam hangulattól is függött. Hosszas mérlegelés után ha nagyon tetszett valaki egy bemutatkozó levelet azért megeresztettem. De általában nekem írtak.

Ha nem volt több időm gépnél akkor "eltettem későbbre" vagy aludtam rá egyet.

A mostani párommal is 3 éven át "szórakoztunk" egymással hol ő irt, hol én hol meg egyikünk se, megszakadt a levelezés. Külsőre ugyan nem volt a zsánerem, de emlékeztem rá milyen aranyos volt amíg leveleztünk és mivel untam már a sok kudarcba fulladt randit és az egyedüllétet úgy döntöttem írok neki. De milyen jól tettem! Hamarosan esküvő :)

24/L

2013. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sokszor azért van. De lehet más oka is pl tényleg nem akar kezdeményezni vagy nem mer, vagy el van foglalva azzal, hogy válaszoljon azokra akik neki irtak esetleg szimplán lusta. Én legalábbis előbb azokkal foglalkozok akik nekem irtak és csak ha nincs megfelelő akkor keresgélek én. Ez általában ritka. Idáig nem szoktam eljutni.

Ezért ha akarsz valamit érdemesebb Neked megtenni az első lépést. Vagy kivárod, míg Neked ír valaki.

2013. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Mikor hogy. Nálam hangulattól is függött. Hosszas mérlegelés után ha nagyon tetszett valaki egy bemutatkozó levelet azért megeresztettem. De általában nekem írtak.

Ha nem volt több időm gépnél akkor "eltettem későbbre" vagy aludtam rá egyet.

A mostani párommal is 3 éven át "szórakoztunk" egymással hol ő irt, hol én hol meg egyikünk se, megszakadt a levelezés. Külsőre ugyan nem volt a zsánerem, de emlékeztem rá milyen aranyos volt amíg leveleztünk és mivel untam már a sok kudarcba fulladt randit és az egyedüllétet úgy döntöttem írok neki. De milyen jól tettem! Hamarosan esküvő :)

24/L"


Ez tipikusan így van!Te is tipikusan példája vagy a "nincs ló,jó a szamár is"mondásnak.A párodat csak unalomból választottad jobb híján.

Mindezt tudja a párod is,hogy így vélekedsz róla!?Ha igen akkor megérdemel téged!


Ezenkívül én kulturálatlannak és viselkedéshiányosságokban szenvedőknek tartom a nőket az ilyen oldalakon.Azért,mert nem tudnak egyértelműen

válaszolni,ha ír nekik valaki.Az csak maszlag,hogy sok levelet kapnak.Mindenkire annyi idő jutna,hogy nemet mondjanak.

És miféle mérlegelés?!Itt nem egy zsák krupliról van szó,te ribi,hanem egy emberről,akinek érzelmei vannak!

Sajnos sok ilyen nő van.Nem kívánok boldogságot!


32 f

2013. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ribi ám a nénikéd!! Semmit nem tudsz rólam úgyhogy szerintem ne ítélkezz. Különben sem nekem kell választ adnod hanem a kérdezőnek okostojás!! Igen magas lehet az intelligencia hányadosod ha így ismeretlenül lehurrogsz valakit. El is hiszem, hogy nem ír vissza egyik nő mindenki utálja a tudálékos f*szokat akik első ránézésre megmondják milyen is az ember.

De tegyük félre a személyeskedést, nem kenyerem a sértegetés ha Te sem teszed. De a támadás a legjobb védekezés.

Nincs igazad, szerintem nem kicsit félreértettél. Attól hogy a párom nem jött be külsőre 1 kép alapján ami fent volt róla(röhejes igy itélni)attól még simán találkoztunk simán leveleztünk és simán beleszerettem akármilyen a külseje ugyanis nálam abszolút nem ez volt a fontos! Egyébként a randin kellemesen csalódtam mert egyáltalán nem olyan volt azon az előnytelen képen a társkeresőn. Csak ugye mivel az ember az oldalon elsőre a külsejét látja az embernek (erre sok ki nem töltött adatlap is rásegit) arról alakit ki első benyomást (helytelenül persze) de igy próbálnak sokan válogatni.

Én inkább levelek alapján döntök, a személyisége a gondolkodása, értékrendje számomra sokkal fontosabb mint a külseje. Sajnos sok pasi lusta írni, lusta venni a fáradtságot és megismerni és még mindig rengeteg az olyan aki csak egy kóbor numerát remél. Pedig háromszor is kiirtam, hogy tartós kapcsolatot keresek hagyjanak békén az ajánlatokkal.

Sok a ribi ezeken az oldalakon tudom én is 12 évet voltam fent, nem kell bemutatni se a női se a férfi oldalt de ne általánosits mert nem mindenki ilyen annak ellenére sem, hogy Neked sok a keserű tapasztalatod. Társkereső oldaltól is függ milyen arányú a kalandorok illetve a komoly kapcsolatot keresők aránya.

Párommal nem azért szakadt meg köztünk a levelezés először sem mert ronda volt és tojtam rá. Hanem akkoriban neki kapcsolata volt az exével és időt kért, hogy lezárja mert nem akart úgy belevágni az ismerkedésbe.

Nem kéne sértegeni mert könnyen lehet félreértesz valamit, vagy én irtam le bénán de szó sincs ló nincs szamár is jó esetről. Azért vagyok vele mert SZERETEM baromira nem érdel, mások szerint helyes-e vagy sem nekem tetszik és kész!

2013. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Olyan mérlegelésről van szó, amit amúgy IGÉNYES ÉS TUDATOS PÁRVÁLASZTÁSNAK HIVNAK részint azért válogatok sokáig (ezt hivom mérlegelésnek) mert volt már pár kínos randim sőt olyan is ami zaklatással fejeződött be ezért óvatosabb vagyok és mielőtt megadom az elérhetőségeimet vagy találkozok valakivel igyekszem kicsit jobban megismerni. Másrészt meg nem mindegy, hogy ki milyen kapcsolatot keres! Én ugyanis nem valami egy hetes felületes laza akármit keresek hanem komolyat erre viszont sajnos nem mindenki alkalmas (vagy hajlandó) már a hozzáállását tekintve sem tehát muszáj megtudni, hogy ő is ilyet keres-e mert ha nem kár húznunk tovább egymás idejét. Lehet, hogy EZ BAROMIRA MAGAS MÉRCE! (Ahogy a kinálatot elnéztem mindenképpen!!) de akkor sem fogok csak azért összejönni senkivel, hogy ne legyek egyedül!!!
2013. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Abban az egyben egyetértünk, hogy tényleg nagyon sok a "beérem veled" típusú kapcsolat a mai teljesitmény, pénz és szépség orientált világban a média is csak azt hajszolja hogy ezek nélkül nem lehetsz sikeres és boldog ember. A nőknek 50 kg-s modellalkatnak kell lenni meg stb... A szexuális forradalom miatt pedig már a hűség is elavult fogalomnak számit. Blöö hánynom kell ettől de sajnos egyre több a felszines gondolkodású ember (mindkét nem között).

A pasik ha látnak egy bombázót 10-ből 5en szerintem simán elhagynák a barátnőjuket miatta(9-en meg megcsalnák a párjukat) akkor miről bbeszélünk? A Nők meg ne legyenek ribik??? Amit szabad Jupiternek...

Nem tartom magam közéjük tartozónak mert keresztény erkölcs szerint nevelkedtem, nálam a hűség az egyik legfontosabb de tény, hogy ezt kevesen gondolják igy manapság.

De amig ez van addig miért kell minket nőket szapulni azért mert szeretnének ők is minél jobban járni? Keresgélnek válogatnak elhagynak ha nem felel meg de a pasik talán nem ezt csinálják? Itt jön egy erős általánositás: A nők a pénzre mennek a pasik meg a bombázó külsőre egyik nem se sárosabb a másiknál szerintem.

Ahhoz, hogy valaki rendes nőt vagy rendes férfit kifogjon bizony sokat kell keresgélni. Én eszerint igyekszem osztályozni nem a külső és a fütykös, vagy a pénztárcaméret szerint. Tehát elvárom, hogy a pasi se a mellem méretét nézze amikor úgy dönt szeretne megismerni!!

2013. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem már csak max. jóbarátként van lehetősége bárkinek megismerni ugyanis foglalt vagyok és nálam ez szemellenzős csőlátással jár együtt, nem létezik más csak a párom és ha rajtam múlik ez életem végéig így marad. Bár attól nagyon félek, hogy majd nem rajtam fog múlni... esetleg 20 év múlva 2 gyerekkel otthagy a férjem egy kis csitri miatt. De csak mert ez ma olyan gyakori még nem fogok meghátrálni. Eléggé romantikus is vagyok én hiszem, hogy létezik Nagy Ő (a billentyűzeten kívül is):)

Na Off. Kicsit eltértünk a témától.


Én azt javaslom Kedves Kérdező hogy kezdeményezz mert a Nem már mindenképp a Tiéd(azzal hogy nem próbálkozol), de lehet kapsz egy igent is...Nekem több fiú haverom is van a társkeresőről akik nem voltak túl szerencsések a párkeresésben de nem adták fel, nem vette el a kedvüket a sok elutasítás (szerencsére sok csaj már nem alpári bunkó módon kosaraz ki) sok embernek írtak és egyszercsak ráakadtak arra akivel összpasszoltak. Persze nyilván szerencse is kellett hozzá, de a nagy számok törvénye alapján ha sokat próbálkozol azzal növeled az esélyed.

2013. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

a 4.válaszoló vagyok(tegnap 19:20)


Én egyáltalán nem általánosítok!Nem csak a nőkről mondom így meg a véleményemet,hanem a férfiakról is.

Igazából már nem rólam van szó.Az én koromban ,ami engem illet már szarok erre az egészre.

Viszont sok tapasztalatom van online és offline is az emberekkel.

Azt tudom,hogy melyik fél mit gondol.

A nők túlságosan büszkék(pedig nincs mire)

A férfiak viszont folyton próbálkoznak.

A férfiak tudják,hogy a nőt akarják,de a nők nem tudják,hogy mit akarnak.

Amikor azt szokták mondani,hogy nehéz megérteni a nőket.Én itt arra jöttem rá,hogy ez azért van,mert a nők sem tudják mit akarnak akkor.

A férfiak sokszor nem tudják meddig próbálkozzanak egy nőnél.Nem tudják,hol a "kitartás" és a "zaklatás" közt a határ.Ugyanis ez a nő pillanatnyi érzelmi hangulatától függ.Amikor a nő nemet ,mond ez kéne,hogy legyen az a határ.A férfi ezt annak is veszi.De ekkor a nők még elvárják és biztatják a férfit.Így az összezavarodik.aztán már azt hiheti,hogy a nő mindig csak kéregeti magát.És így lesz zaklatás.

A nőkön tehát a nagyobb felelőség.Nem értana ezt tudatosítani és nőként is viselkedni.

Ha nem így tesznek a nők ,akkor hogyan várják el,hogy férfiként bánjon velük a férfi.

Tehát ez a párkeresés,kommunikáció a nő területe.Ezért van többször,hogy férfiak startolnak nökre,mint fordítva.

Ja és a levelekre pl. egy társkeresőn sem nehéz ennyit,mondani,hogy NEM.

Összegezve tehát:A párkeresés társadalmilag,ha jól müködik,akkor a nőknek hála,ha nem,akkor is az ő saruk.

Ezt tudatosítani kéne már!

2013. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azért 32 év még nem a lemondás korszaka…Ereje teljében lévő fiatalember. Azt, hogy már nincsenek világmegváltó tervei azt meg lehet érteni. A fásultság is normális. A nyugalomra okot adhat ha megtalálta már a párját így szép nyugodtan hátradőlve szemlélheti mi történik a körülötte.  A világ nagyot változott.

Lehet mondani hideget meleget férfira nőre egyaránt. Mert hát senki sem tökéletes.

Mostanában mintha a férfiak is elbizonytalanodtak volna kissé, nem állnak a helyzet magaslatán férfias viselkedés szempontjából. Bár ennyi autonóm, magabiztos talpraesett nő láttán ez nem is csoda.. Nem ehhez szoktak, nem erre vannak szocializálódva, nem ez van a vérükben.

A hagyományos nemi szerepek kezdenek felcserélődni, áthelyeződni, átmenetet képezni egymásba. Szerintem mindannyian viaskodunk néha magunkban azzal kik is vagyunk éppen milyen szerepet képviselünk egy egy életszituációnkban hisz szinte nap mint nap más szerepbe kényszerülünk bele. Még ha távol is áll tőlünk.

Sok nő kénytelen vízcsapot szerelni, fát vágni és esetleg a munkahelyén is vezető ami azért egy elég férfias szerepkör. Ha a hagyományos családmodellt nézzük akkor a férfi az aki kifelé képviseli a családot, ő a hátvéd egyfajta támasz, fő eltartó viszont ugyanakkor számára a nő és család nyújt egyfajta biztos hátországot, ő feleség a családi tűzhely őrzője az intimitás és az egység megteremtője.. Összetartani a családot.

Bár az vitatható, hogy ezt hogyan képes elérni teszem azt egy iszákos agresszív munkakerülő férjjel az oldalán. Ember legyen a talpán az a feleség, anya aki hasonló helyzetben is ízig vérig a szerepében tud maradni. Ha elköltöznek számára máris bővül a szerep paletta.

A nőket sosem fogja egy férfi sem teljesen megérteni. Valószínüleg nem is lehet  Hisz mi nők tényleg sokszor megmagyarázhatatlan, logikátlan dolgokat teszünk, a végletekig emocionálisak vagyunk, sokszor csak a pillantnyi hangulatunk irányit bennünket idealisták optimisták vagyunk és még ezerféle jelzőt lehetne mondani.

Sokszor még mi sem értjük magunkat. Meglepődünk egyik másik megnyilvánulásunk vagy tettünk láttán, elképedve kérdezünk vissza: „-Ez tényleg én lennék??”

A nők annyi mindent akarnak…Azt a mindent is ezerféleképpen. Nagyon sokszor tényleg fogalmunk sincs mit akarunk, vagy útközben elbizonytalanodunk. Szászszor meggondoljuk magunkat, szeszélyesek vagyunk mint az időjárás. Ami közös, hogy legtöbbünk igyekszik megfelelni a párjának, amíg ez nincs addig ugy általában a férfiak elvárásainak. Úgy tudjuk a kedves, szerény visszafogottan nőies lányokat szeretik. Bár aztán az ő képzeletüknek is megfelelni… legyen ilyen de olyan is meg még amabból is legyen benne egy kicsi….

Olvasója voltam egy tanfolyamnak melyben a nőket öntudatos független karakán viselkedésre sarkallják mondván, hogy finom szerény nőies viselkedéssel csak lábtörlők lehetnek. Talán ez sem több mint egy hatásos marketingfogás. Ma már mindenből pénzt csinálnak!

A pasiknak ugyanilyen tanfolyamokon tanítják a csajozást. De ezeknek mind vannak több kevesebb hiányosságaik. Én azt mondom arany középút, abból baj nem lehet. Kerülni kell a szélsőségeket. Sokoldalúnak kell lenni ebből is egy kicsi meg abból is. Mindannyian próbálunk egyensúlyozni mi az ami a párunknak is és nekünk is belefér. Miből mennyit illetve hogyan. Nem egy könnyű dolog.

Valójában mindkét nem rengetegszer bizonytalan, de igyekeznek jól titkolni és olyanná válni amilyet a másik szeretne látni. Ehhez valójában pasinként kellene változni mert ahány férfi annyi elvárás. Azért szerencsére vannak dolgok, amiket mindenki szeret és amiket senki.

A női nem néha talán  A nők megértéséhez és a szituációk értelmezéséhez néha tényleg magas fokú érzelmi intelligencia és empátia kell. Néha „tesztelünk” Benneteket. Próbálgatjuk a tűrőképességetek határait mielőtt beadnánk a derekunk. Csak Ti nem mindig látjátok a mögöttes tartalmat. Nem is értem miért…. Pedig hátsó szándékokban kifejezetten jók vagytok!! 

„Férfiként bánjon velük a férfi” . Szerintem ez elírás. Amúgy a gondolatmenet helyes. A nők valóban csak akkor várhatják el a tiszteletet ha hitelesek és hűek maradnak önmagunkhoz és bátran felvállalják azt amik. Mások szeretetéhez is előbb magunkat kell szeretnünk. Ha nem játszanánk szerepeket (pont a másik nem kedvéért) sokkal előbb kiderülne valós énünk és talán ennyivel is egyszerűbb lenne az amúgy is nehéz pártalálás.

A levelekre tényleg lehet írni egy nemet (kivéve ha napi százával érkeznek) csak sajnos az ember nem szívesen mond nemet ilyenkor ! Nekem ugyanannyira rosszul esik egy ilyen visszautasítás mint annak aki kapja. Szerintem ezért hanyagolják a hölgyek. Tény, hogy illik (illene) visszaírni annak aki megtisztelt minket a figyelmével.

2013. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!