Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a szüleim nem engedik, hogy nálam aludjon a barátom vagy én őnála? 18/L

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Mondd hogy a barátnődnél alszol. és a barátodhoz mész.

Vagy mondd meg a szüleidnek hogy 18 évesen már szorult beléd egy kis felelősség.

2009. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

rossz tanács az elsőtől. ne hazudj, mert a szülők nem hülyék, egyből levágnák, hogy mi van, és kiderülne.


a., vagy mondd meg hogy nagykorú vagy, és nem vagy felelőtlen (ahogy fent is tanácsolták)

b., ha nem jön be, akkor kivárod, amíg meg nem látják, hogy komoly a kapcsolat, és nem kell félteniük. akkor újra felhozod a témát...


de szerintem az ilyen szülőnek nem nagyon hat a lelkére beszélés. majd amikor ő úgy látja, hogy mehetsz, akkor mehetsz...

2009. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
felnőtt ember vagy, 18 évesen már fősulira járhatsz szóval szüleid nélkül kell élned, és ha már nélkülük élsz akkor nem hiszem h felhívnád őket h ki kérd a véleményüket, szóval lehet h nem élsz koleszba vagy albérletbe, attól még nagykorú vagyXD
2009. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt? lehet,hogy a szüleid nem hiszik,hogy komoly a kapcsolat,esetleg kicsit konzervatívak netán? hívd át a barátodat,és üljetek le beszélgetni a szüleiddel,hogy jobban megismerjék őt, és próbáljatok erről beszélni velük.
2009. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de a csaj akkor is 18 már
2009. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18.29 vagyok. oké,hogy 18,szerintem sem kéne ilyen rövid pórázon fogni,de vannak ilyen szülők,akik azon az elven vannak,hogy "amég a házamban laksz,és a kenyeremet eszed nem fogsz pasikat felhozni" szar helyzet lehet:(
2009. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Inkább azzal van a gond, h nem régóta vagyunk együtt. De nem szexelni akarunk még, csak együtt aludni. Csak hát ezt senki nem hiszi el...:/
2009. aug. 27. 23:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Engedd hogy a szüleid megismerjék a barátodat..:) hívd át hozzátok többször, hagyd h beszélgessen a szüleiddel..és szerintem elsőnek azt kérd meg hogy hagy aludjon nálatok.. egy idő után hidd el,nem fognak beleszólni..:)
2009. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!:)

Remélem igazad lesz...:D

2009. aug. 28. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!