Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (elnézést a helyes irásomért)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(elnézést a helyes irásomért) Nagyon bele szeretem egy barátomba de nem merem el hivni sehova nem tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Régen elég sokat voltam vele de mostmár vagy 2 hónapja nem láttam nem is beszélünk soha. A válaszokat előre is köszönöm!

2013. jan. 7. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
2 hónapja nem láttam nem is beszélünk soha - akkor hogy tudtál beleszeretni?
2013. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

de miért nem mered? ha ma lennék tizenéves, nem lennék olyan gyáva, mint voltam, veszteni valóm nincs, és sokkal később derült ki, hogy egy csomóan jártak volna velem, csak én nem voltam elég önbizalommal magam iránt

szerintem nagy levegő, és hívd el. írj neki és hívd el valahová

2013. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne elnézést kérj, hanem inkább tanulj.
2013. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!