Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki jóval idősebb nálam,(kb. 50 körüli) szoktunk mindenféléről beszélgetni, és ma utalt rá, hogy ő többet akar tőlem a beszélgetésnél...! Hogy tudassam vele szépen, kedvesen, hogy szó sem lehet róla?? Nem akarom megbántani!
2013. jan. 8. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, vagy pl ha hozzád akar érni kedvesen húzódj el. De jobb mielőbb tisztázni ezt szerintem.
2013. jan. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Utalj rá hogy AIDS-ed van nem szeretnéd megfertőzni!
2013. jan. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedvesen de határozottan add a tudtára. Nem jó ezt sokáig kerülgetni...
2013. jan. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából mindig benne van a pakliban a sértődés mint olyan...

Szépen mondd el neki, de ez attól még sajnos nem garancia arra, hogy nem sértődik meg, mert ez emberfüggő leginkább.

2013. jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mond határozottan, hogy nem.
2013. jan. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak az igazat ha ismerősöd nem fog megsértődni .
2013. jan. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy 28 éves vagyok! Sajnos sokszor félreértenek a pasik, mert elég közvetlen, mosolygós, jókedvű vagyok és ezt úgy tűnik bíztatásnak veszik!!
2013. jan. 10. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!