Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egyértelmű elutasítás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egyértelmű elutasítás, csak én nem veszem a lapot?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, a férfi 43 éves. Arról folyt a beszélgetés, hogy mekkora korkülönbség ideális egy kapcsolatban, mire ő fölhozott egy példát, ami szerint nem jó, ha a nő több évvel (tizenévre gondolt) idősebb a férfinál. Majd megjegyezte, hogy szerinte fordítva sem működhet és közben jelentőségteljesen rám nézett. Én helyeseltem, de közben piszkosul nem így gondolom, mert én nagyon vonzónak tartom őt, és simán el tudnék vele képzelni sokmindent. De ezek után hülye lennék a tudomására hozni, hiszen talán ezt azért mondta, hogy kapcsoljak, mielőtt belebonyolódok a dologba. Viszont előfordul azóta is, hogy titokban megbámul, kétértelmű pillantásokat vet rám, zavarban van, ha beszélünk, nem mer a szemembe nézni. Tehát ezek alapján azt mondanám, hogy mégis tetszem neki egy kicsit.
2013. jan. 9. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy azt várta, megcáfolod :) Lehet, hogy öregnek érzi magát hozzád, de nem hiszem, hogy ilyen bonyolultan mondaná el, ha nem tetszenél neki.
2013. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mióta ismeritek egymást?
2013. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kb. 8 éve, eleinte csak futó ismeretség volt ez, inkább csak köszönőviszony, de az utóbbi egy évben "szorosabbá" vált a dolog, többet beszélünk bizonyos körülményeknek köszönhetően
2013. jan. 9. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!