Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a párotoknak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a párotoknak nem lennének barátai?

Figyelt kérdés

barátnőm mesélte, hogy a pasijának nincsenek barátai és, hogy ez mennyire zavarja.

Én nem értem, hogy miért zavarja, mert én is találkoztam a pasijával és szerintem szimpatikus, jó külsejű vidám srác.


Kort és nemet is írjatok légyszíves! :)


2013. jan. 9. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
igen, barátokra szükség van, ne csak rám támaszkodjon
2013. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha a kocsmába ülne a haverokkal, a barátnőd jönne ide sírni :)
2013. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ha van neki sok barátja akkor az a baj hogy velük van ha nincs akkor meg az a baj.....
2013. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán szempont, a lényeg, hogy a kapcsolatunk jól működjön. Mondjuk a vőlegényem pont az a barátok nélküli, tipikus magányos farkas alkat, de engem nem zavar. Félévente egy-kétszer mozdul ki régi egyetemi ismerőseivel, akkor kicsit tovább kimaradnak, de ennyi.

Ettől még nem "lóg" folyton az én nyakamon, bár ő semmilyen mennyiségben sem zavar :)

24/N

2013. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

barátból 2 max 3 kell. a többi az haver.

nekem rengeteg haverom van, bár nem vagyok hülye, sokukról tudom hogy csak azért lóg velem mert najó, mondjuk ki, nem vagyok csóró. én pl egy haveromat sem tartanám igazi barátomnak. Például van egy, aki heti 2x átjön, hogy itt aludjon, mert itt jó a net, meg van jó gép, aztán máskor meg 300000-et kölcsönkér, én meg adok, de amikor én voltam éhes és nem volt nálam se kaja se pénz, meg nem kínált volna a szendvicséből. De jóba vagyok vele, szoktunk együtt lógni, de nem barát, hanem csak haver. és rengeteg ilyen van. Egy barát az hatalmas érték, és egy életre szól, nem csak 1-2 évre.

A barátnőmet meg nem zavarja. sőt, örül hogy több ideje van rám.

2013. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Igen, elég baj. Mert megtörténhet az, hogy amikor te esetleg nem vele lennél, hanem a barátaiddal is egy kicsit, akkor rossz néven venné. Mert hogy nem vele foglalkozol, és hogy ő le van sz..va, és te azért érezd csak jól magad, míg ő otthon ül stb. Ezt tapasztalatból mondom, mert volt barátnőmnek senkije nem volt, csak a b@romarcú anyja. Aztán gallyra is vágta az idegeimet.

Fontos, hogy legyen barátja, de első a barátja/barátnője mindenkinek, ez tény.


Nem mondom, hogy nincs kivétel, de én ezt éltem át.

2013. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem zavarna

(44N)

2013. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Nekem sincs sok barátom, az a kevés is otthon Magyarországon van, nem itt Londonban. Egy párkapcsolat két emberről szól, szerintem nem lényeges, hogy legyen baráti köre a feleknek, ha boldogok ketten.
2013. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%
Ha szimpatikus nem zavaro, a parkapcsolat ugyis ket emberrol szol. Bennem viszont felmerul a kerdes vajon milyert nincsenek baratai? valami oka csak van ha senki se baratkozik vele.
2013. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
Zavarna. Ha valakinek egyáltalán nincsenek barátai, azzal valami nem stimmel. Nem véletlenül mondják, hogy embert barátjáról!
2013. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!