Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Smink nélkül, melegítőben is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smink nélkül, melegítőben is tetszetek a párotoknak?

Figyelt kérdés

Meg nem is feltétlenül a párotoknak, hanem így is felkeltheti egy nő valaki érdeklődését? Ismerkedés idején.


Mert alapból nem nagyon sminkelem magam: korrektor, szempillaspirál, pirosító néha és ennyi. De ma beállított hozzám egy régi ismerősöm, és semmi smink nem volt rajtam, ruhaként meg csak egy póló volt rajtam meg egy mackónadrág. És mégis elhívott randizni. Akkor nem is számít a smink?


2012. dec. 19. 22:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
óóóó asszony... smink nélkül nő a nő
2012. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
A lényegen nem változtat a smink és a ruha, persze az ember ad a megjelenésre, na de otthon mackóban is tetszhetsz neki, sőt az a normális, ha natúran is tetszel.
2012. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
aki szép az reggel is szép....
2012. dec. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Friss házasok vagyunk. Tudod hogy van ez, még az elején itthon is laza sminkben és normálisabb cuccban vagyok... még...egyenlőre...

Na aztán tegnap beütött a krach, hányok, hasmenésem van, lázas voltam délutánig. Itt ültem mellette a sárga mackós pizsimben, loboncos hajjal, nulla sminkkel, elgyötörve. Erre rámnéz, és azt mondja, hogy szép vagy. És az a hátborzongató, hogy komolyan gondolta. :)

2012. dec. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Hidd el, ezt mi ragozzuk túl. Én mindig használtam egy kevés sminket, tényleg csak leheletnyit. De a férjem mégis megkért, hogy ne használjam minden nap, mert neki annyira tetszel smink nélkül. :)
2012. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Na igen, volt olyan osztálytársam a gimiben aki a 4 napos osztálykiránduláson éjszakára sem mosta le a sminket. Abban aludt. Majd reggel bezárkózott a mosdóba és akkor mosta le a sminket, majd újra felkente. És egy tuti sminkkel jött ki minden reggel a fürdőből. Mindenki más meg alvás előtt lemosta...
2012. dec. 19. 22:06
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
Az én párom nem tudja elviselni ha ki vagyok sminkelve.Számára természetellenes.
2012. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%
nagyon-nagyon ritkán sminkelek, mégis rengeteg srác hívott már randira. köztük külföldiek, zenekartagok koncert közben, tehát egyértelműen nem az a lényeg:)
2012. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Én alapból is csak szempillaspirált használok, és rózsaszín szőlőzsírt. Ha mindennap durván sminkelném magam, akkor a munkahelyemen, ha egy nap nem lenne rá időm, milyen lenne már, hogy nem ismernek fel :D Persze, hogy számít valamennyit, de nem az a mérvadó. Most írhatnék közhelyeket, de azt úgyis tudod/tudjátok.
2012. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Egy lány kócosan és melegítőben a legszexibb, de nem büdösen és szőrösen vagy ápolatlanul!
2012. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!