Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel mit akart bizonyítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit akart bizonyítani?

Figyelt kérdés

Gimnáziumban volt egy évfolyamtársam, aki bulikban gyakran keményen berúgott, és olyankor megpróbált "meghódítani"-ez abból állt, hogy pl. hazáig követett, és térden állva könyörgött a kapunkban, hogy legyen köztünk "valami".

Én soha nem flörtöltem vele, nem biztattam, mivel barátnője is volt. Természetesen egy-egy ilyen részeg estéje után másnap még köszönni sem akart a folyosón.


Miután befejeztem a gimnáziumot, regisztráltam facebookra,

mert jó pár ismerősömet csak itt tudtam elérni.

Ez a srác is bejelölt, akárhányszor felléptem, mindig tele volt az üzenőfal a primitív poénjaival, amit általában csak egy ember "lájkolt", saját maga.

Nemrégiben megjelöltek egy fotón, amin barátommal vagyok együtt, hozzászóltam valamit, erre látom, hogy írja ki a srác, hogy "jajnemigazgcideszánalmas". És másnapra törölt az ismerősei közül, de előtte gyorsan megváltoztatta a borítóképét, közös fotó a barátnőjével, ahogy ölelkeznek, szegény lány.


Ezzel kompenzálni akart?

Előre is köszönöm a válaszokat:)


20/L


2013. jan. 10. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal többet foglalkozol ezzel, mint kéne...
2013. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A srác beteg.
2013. jan. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első: ez igaz, két hétig beteg voltam, így volt időm baromságokkal foglalkozni. =)
2013. jan. 10. 12:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az első sorok alapján azt gondoltam, hogy csak kis kamaszkori önértékelési zavara volt és ráfért már nagyon egy barátnő, de ha már 20 évesek vagytok és van barátnője, akkor azt kell hogy mondjam, hogy kicsit zizi...
2013. jan. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!