Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi "nőgyűlölő"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi "nőgyűlölő" ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

A valóvilágban is találkoztok ilyenekkel?

Férfiként kérdezem.


2013. jan. 11. 11:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

Attól függ mit értesz nőgyűlölő alatt.

Én se bírom az ilyen idiótákat, mint akiket valaki az előbb leírt, h egy életképtelen szerencsétlen, de azt várja, hogy nők szaladjanak utána.

De én is kaptam már meg, hogy nőgyűlölő vagyok, mert leírom, h szerintem a 90% egy qurva, amit máig így gondolok.

2013. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10.Pedig a legtöbb pasit elkönyvelik a szexre hajtó szívtelen barbárnak.
2013. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért ilyenek mert nem jött össze nekik, a punci és vannak azok is! Akik oldalakon akarnak nőt szerezni hapedig az sem jön ősze, akkor itt verikle. A nőkön, Szerintem ez szánalmas :PP
2013. jan. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mert sok a nők között a beteges hazudozó és a pénzéhes megcsalós. És ha nem kapják meg a pasitól a 30 ezer forintos ruhát vagy csizmát hetente akkor ordítanak mint a fába szorult féreg. Én mint férfi ezért nem választok modell alkatú nőket.


Én nem a külsőre megyek, hanem a kedves megértő hölgyekre függetlenül a kinézettől. Az sem érdekel, ha kövér magasról teszek rá.

2013. jan. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Azért tegyük hozzá hogy az utóbbi pár évben a nőtársadalom mint egész, hatásosan dogozott a negatív imidzs kialakításán.

Az egyén nézőpontjából pedig a hosszabb idő alatti személyes benyomások fogják mindig is meghatározni a véleményt egy tágabb közösség tagjairól.

2013. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Van itt nőgyűlölő férfigyűlölő stb. mint a vásárban.


Ez itt egy olyan hely, ahol muszály nekik általánosítani, ami nem igen előnyős. Nem tudom mire érted pontosan, de lehet általánosításban gyülőlközik, amiből az esik le, hogy talán "nőgyűlölő."


Ez igaz a férfiakra. Meg a nőkre is!


Na meg van olyan is, aki azt hiszi, férfi vagy leginkább nő létére, hogy minden pasi/csaj odáig lenne érte, ő maga a tökéletesség.


És igen sok férfi van itt, aki szinte már az írásra is gerjed. Kevés az olyan "normális" férfi akit a nők 90%-a hidegen hagy.


Talán akkor lenne ez a legjobb oldal, ha nem lenne nő/férfi megkülönböztetés. Vagyis senki nem tudná hogy a kérdező milyen.


De olyan is van itt, aki leoltja a másikat, azért mert azt hiszi, hogy azért mert ő nem olyan "nemű" egyén, még nem lehet tapasztalata. PL.: férfi megközelítés esetén a nő reakcióit ugyanúgy talán jobban tudhatja egy férfi, hiszen látja, mint ahogy a nő magáról gondolja. Vagy pl. azt, hogy mit értékel a nő, hiszen azt is észreveszi a pasi, talán még jobban mint a nő. (leginkább ezek a kérdések jönnek fel nap mint nap itt.)


Persze ez fordítva is igaz.


Kicsit off lett a végére, de talán ezért. Nőgyűlölőt nem ártana egyébként picit kifejteni. De ha arra gondolsz amit leírtam akkor a válasz is itt van.

2013. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Lifeishard ***** válasza:
Amiért annyi "férfigyűlölő" is: hibás önismeret, a felelősség hárítása, sok negatív tapasztalat.
2013. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tök igazad van, tényleg sok nőgyűlölő van. Ez társadalmi nevelésből ered. A társadalom alapvetően a pasiknak kedvez, bármennyire is igyekszik a nőknek megadni ugyanazokat a lehetőségeket. Nem a lehetőségekről beszélek, hanem a megítélésükről, ami a mai napig sokkal inkább kategóriákra ossza őket, mint a pasikat. A pasiknak a szájukba van rágva, hogy legyenek férfiasak, erről szól az egész, általánosan elfogadott dolog, mitől pasis, férfias egy pasi, míg a nőket az alapján ítélik meg az emberek ,hogy mi van a lábuk között, hányszor és mikor és kié.
2013. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!