Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy mellem van, de emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy mellem van, de emiatt kicsit lógós, nem tehetek róla. Ez nagyon durva? (22év. )

Figyelt kérdés
13 éves korom óta nagy a mellem, de emiatt lóg, és már kaptam rá beszólást, igaz, csak a nagyanyámtól.. :) de szerintetek is nagy baj az, ha nem áll úgy, mint a cövek, mert elvileg a nagy mell csak akkor feszes, ha mű. De én nem műttetném meg ezért. Vagy kellene?
2009. aug. 28. 15:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagy, és mivel súlya van, így nem állhat úgy, mint a cövek. De ez nem is baj. A férfiak nem hülyék, tudják, hogy a nagy mell kicsit lógós is. Emiatt nem kell megműttetni, senki sem szereti a mű dolgokat.
2009. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
kép nélkül nehéz mgmondani
2009. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a kis melleket szeretem, többek között ezért nem tetszenek a nagymellek, de a műtöttek se sokkal jobban, csak a szolidan megcsináltak. Egyébként a nagyonnagyokat sehogyse szeretem, se feszesen, se lógósan.

F voltam :)

2009. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez fiúktól is függ, nekem spec. pont az ilyen lányok jönnek be ;) :P
2009. aug. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szerintem el lehet képzelni, milyen lehet, mert azért ha megnézzük, pl a Bódy Sylvi melle sem feszes, mert nagy, és nem mű. Na nekem valami hasonló az övéhez.
2009. aug. 28. 15:41
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal szebb egy nagy, de kicsit lógós mell, mint egy összevagdosott, természetellenes "viselkedésű".

Nehogy összevagdald! Van olyan, aki számára ez az imádnivaló :-)

2009. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

:) hidd el nagyon is jó az olyan mell!!

Amúgy később gond lehet belőle, (gyerek, öregedés) jobban megereszkedhet, ilyenkor szokták egyes nők megműttetni, ha zavarja őket, de ráérsz még ezzel foglalkozni.

2009. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Csak olyan elbizonytalanító, amikor látom másokét, akiknek 'áll'. :)

Meg az a baj, hogy nincs olyan melltartó sem, ami segítene, mert még a legkeményebb sem bírja eléggé megtartani, így felsőben is eléggé 'ugrál', mikor járok. :)

Még csak 1 barátom volt, aki nemrég szakított velem, így nem nagyon tudom, hogy legyek-e bátor vele, vagy ne. :)

2009. aug. 28. 17:37
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan legyél bátor vele, egy cseppet se aggódj, mi, pasik nagyon imádjuk az olyan melleket, mint amilyenek neked vannak. Legyél rájuk büszke! És nem is hiszem, hogy a női mellnek "állnia" kellene. Az nem feladata a mellnek. Az a mi bohócunknak a feladata. Amikor egy mell "áll", az már nem is mell, nagyon gyanús, hogy szilikonnal van kitömködve. Az az szép, ha a mellnek van egy pici lejtése, pont úgy, mint neked. Azt aztán lehet simogatni, gyúrogatni, persze csak óvatosan. Mi, pasik ezt szeretjük óvatosan gyúrogatni.
2009. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, én imádom a nagy melleket, de hát mint okos felvilágosult felnőtt tudom, hogy sose fog úgy állni mint egy kis mell, vagy mint a hentai rajzfilmekben. :) Furcsa, hogy a nagyid szólt be pont. Pedig az ő korában már az ember a térdénél keresi a mellét. :)
2009. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!