Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is roszsul érzi magát, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is roszsul érzi magát, ha egyedül van Valentin napon?

Figyelt kérdés
Eddig az összes barátommal, még az új év előtt szakítottunk, és sose töltöttem együtt a szerelmemmel ezt a napot.
2013. jan. 11. 15:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A valentin napot csak ünnepeljék a bolond jenkik akik kitalálták!

Nem akkor kell valakit baromira szeretni amikor ennek van a napja!

2013. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#5 Nem hozzáállás kérdése. Ha vki nem néz ki jól, a csajok le se szarják, bármilyen is a hozzáállása.
2013. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én sem sajnálkozok, csak akkor érint rosszul, mikor pont előttem fél méterre ugranak egymásnak a párok a sulimban, meg nem férek el a buszon a lányok virágcsokraitól... Első ez milyen kultúrált válasz volt, gratulálok hozzá. A Casanovának meg sok sikert az igazi megtalálásához.
2013. jan. 11. 15:43
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
De hozzáállás kérdése is. Ha mindig azt hajtogatod, hogy semmi esélyed, akkor nem is lesz semmi esélyed se! Be vonzod a rosszat. Kíváncsi lennék kérdező egy képre rólad, hogy mennyire vagy ronda. Mert hiszem, hogy nálad nem a kinézettel van a legnagyobb baj.
2013. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Most épp nem találom az igazit, ha valaki tetszik az nem szimpatikus, és akit jófejnek tartok, az viszont nem vonz, remélem az utamba akad majd valaki aki tetszik és és szimpatikusnak találom. Képet nem küldök, mert nem érdekel, hogy elhiszik -e az itt jelenlévők, de egyáltalán nem vagyok ronda.
2013. jan. 11. 15:52
 16/18 anonim ***** válasza:
majdnem két méteres, helyesnek mondott, dolgozó egyetemista srác vagyok, mégis elég sok valentin-napot töltöttem egyedül. Amúgy én azért utálom ezt a napot, mert egyik exem pont aznap jelentette ki, hogy megcsalt
2013. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

olyannyira hozzászoktam, hogy lehet zavarna ha nem vagyok egyedül :D

25F

2013. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Assetom' mikor van.
2013. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!