Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Büntetésből Valentin-nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büntetésből Valentin-nap egyedül?!?

Figyelt kérdés

Párommal összevesztünk, igazából egy jelentéktelen dolog miatt, ami kihozott belőlünk elnyomott dolgokat, sok volt bennünk a frusztráció és egy nagy veszekedés kerekedett belőle. A problémáinkat megbeszéltünk, de párom azzal büntet, hogy nem tartunk valentin-napot. Mérgében mondta ki, hogy ő soha nem tartott és utálja az egészet és csak azért ment bele, mert látta mennyire szeretném. De most már nem akarja, sőt találkozni se akar velem valentin-napon.

Nagyon haragszom rá, megértettem volna ha elmondja már az elején hogy még miattam sem fog "ünnepelni" és hagyjam ezzel békén. De végignézte ahogy arról fantáziálok mit szeretnék, hetekig kerestem megfelelő ajándékot. (Persze nem nagy dolog és nem is akartam túlzásba vinni, de nekem fontos lett volna)

Most mit csináljak az ajándékommal? Már nem várom az egész cirkuszt és haragszom rá, hogy nem volt képes időbe közölni.

Mit gondoltok?



2012. febr. 14. 00:53
 1/7 Macs1209 ***** válasza:

Add nekem, én örülnék neki.


Amúgy meg nagyon gyerekes a viselkedése, már bocs... Az

ilyeneket kellene elkerülni messziről.

2012. febr. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vidd el neki az ajándékot, mert neki szántad. Ha problémája van vele, meg hogy neki nem kell, mondd meg, hogy neked mindegy, ki is dobhatja, az övé, azt csinál vele, amit akar. Azért kapta, mert szereted (vagy már csak múltidő).

Ennyi.

2012. febr. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Beteges a párod gondolkodása, ne haragudj.

Én se vagyok odáig az ünnepekért , mégis boldogan készülök mindegyikre, mert tudom hogy a páromnak örömet okoz.


Nem tudom hány éves a párod, de ha már nem tini, akkor inkább keress olyan párt magadnak aki tényleg szeret.


35/F

2012. febr. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azthittem,hogy egyedül vagyok az én barátnőmmel is oszevesztem ez a hülye valentin nap miatt nem nagyon kedveli ezt a napot
2012. febr. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem jól irtam nagyon nem kedvel ezt a napot."bocsi az elirásért"
2012. febr. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

". De végignézte ahogy arról fantáziálok mit szeretnék, hetekig kerestem megfelelő ajándékot"

Ez a tipikus női logika,manipuláció,mikor tudod, hogy neki eszébe sem jutna,vagy nem adna olyat,amit szeretnél,és te direkt előtte nézegeted azt,hogy célozgass,mit szeretnél.

Ez az egyik.

A másik.Nem akar találkozni?Tán kapcsolatot sem akar már velem?

Szerintem eleve már problémája volt a kapcsolattal és most robbant a bomba...

2012. febr. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szemét dolog, de hát most fortyog, nem lát tisztán :)

majd ha kibékültök, add neki oda az ajándékod... szerintem. majd furdalhatja a lelkiismeret.


de az is jó, ha simán elmész otthonról a valahová és jól érzed magad.

2012. febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!