Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a legyünk/maradjunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a legyünk/maradjunk barátok-ot mennyire lehet lekoptató dumának és mennyire lehet komolyan venni?

Figyelt kérdés
eddig mikor megkaptam ezt úgy voltam vele,hogy jó persze de igazából s.artam rá a lányra ezután(ök se nagyon törték magukat) viszont most legutoljára mikor ez történt úgy voltam vele ,hogy oké de most komolyan is gondoltam mert amennyire megismertem szimpatikus.látszólag ő is örült ennek de honnan tudhatom ,hogy komolyan is gondolja és nem csak udvariaskodott?

2013. jan. 11. 19:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
járás után én sem eröltetném,de azert mer beprobalkoztam es nem jott ossze a dolog meg lehetnem akar joban is,csak sokak szerint ez egy total lerazo szoveg.
2013. jan. 11. 20:02
 12/14 A kérdező kommentje:

10,

ez egy jo nezopont,

2013. jan. 11. 20:05
 13/14 A kérdező kommentje:

10,

ez egy jo nezopont,igy viszont el kell gondolkodnom ezen a dolgon.

2013. jan. 11. 20:06
 14/14 anonim ***** válasza:

10-es vagyok. Szóval a csaj úgy van vele, eddig dumáltatok, beszélgettetek, elvoltatok, de ő nem akar tőled komolyabban semmit. Ezért mondta, hogy legyetek barátok. Tehát minden maradjon úgy, mint régiben. Ezért ha te megint rá fogsz nyomulni, akkor elkezded idegesíteni, és előbb-utóbb komolyan azt fogja mondani, hogy pá van neked.

Ezért sztem tegyél le róla, mint barátnőről. Ha továbbra is tetszik neked, akkor tegyél le róla mindenképpen, és többet ne is foglalkozz vele. Ha viszont el tudod fogadni, hogy csak barátok legyetek, akkor barátkozz vele, de akkor többet nem nyomulhatsz rá. Sztem ez a szitu, ami veletek van.

2013. jan. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!