Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes ismerkedés utáni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés utáni első találkozó. Kinek milyen volt? Tényleg olyan volt az illető amilyennek a chatelés alapján megismerted?

Figyelt kérdés
megismerkedtem interneten egy sráccal. Nagyon jól elbeszélgetünk, sok közös van bennünk. De félek a találkozástól. Mi van ha élőben nem olyan, mint vártam? Ha nem úgy néz ki, mint azon a képen a neten? És mi van ha csak szórakozik velem? :-/

2012. nov. 19. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pont azért kell mielőbb találkozni, hogy ezek kiderüljenek! Addig ne éld bele magad, akkor nem érhet csalódás!
2012. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én Karácsonykor fogok találkozni azzal a lánnyal akivel régóta netes barátságban vagyunk. Érzem, hogy élőben is éppen olyan lesz mint neten. Már eléggé megismertem. De ha nem, én úgy is elfogadom. :)

Ha élőben nem elégíti ki az elképzelésed, akkor szerintem jobb ha barátok maradtok.

2012. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mióta beszélgettek? Miből gondolod hogy csak szórakozik veled?
2012. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja és a személyisége miatt belé szerettem, és ő is belém. Nem véletlenül mondják, hogy sokszor több lesz a barátságból.
2012. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
en nem voltam megelegedve a kulsejevel. de ezt a neten is lattam, nem volt olyan nagy meglepi, csak remenykedtem, hatha.. de vegulis imadom belulrol. nem tudom mi lesz... zohan: miert csak karacsonykor?? az nagyon soka van
2012. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Dehogy van soká. Alig 1 hónapot már kibírunk. :) Egyébként azért, mert Ő 14 éves és én 15. Ezért ne ítéljetek el, mert lehetünk szerelmesek egymásba.
2012. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több tapasztalatom is van:)

1. a srác kissé idősebb volt, mint aminek mondta magát, meg a találkán kiderült, hoyg mégsem kapcsolatot keres, mint ahogy említette, hanem mit szólnék hozzá, ha eleinte heti 2-3 alkalommal összejönnénk szexelni...

2. a srác egy évvel fiatalabb, mint aminek mondta magát, ez önmagában nem lett volna gond, neki inkább az volt a gondja, hogy a vizsgaidőszakomban nem értem rá minden nap találkozni vele...

3. 25 helyett 30 éves....

Hirtelen ennyi jutott eszembe. 20/L

2012. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi sokáig csak barátilag beszélgettünk neten a fiúval, és mivel láttuk egymás facebook, meg iwiw (akkor még azt is használtuk... :D) oldalát, legalább 10 képet láttunk a másikról. Az első találkozásunk nem randi volt, egy társasággal találkoztunk (netes ismerősök), de teljesen olyan volt a srác, mint amilyennek elképzeltem, mind külsőleg, mind a személyisége. Sőt, élőben még talán szimpatikusabb is volt. Utána párszor találkoztunk kettesben is, talán a 4. találkozó volt az, amikor a barátkozásból randizásba kezdett átmenni a dolog... :) Utána összejöttünk, és 4 éve együtt vagyunk. Ez az én történetem. :)


23/L (és 22/F)

2012. nov. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Érdekes volt mindegyik, de már nem akarok ilyesmit. Szeretnék már rendesen megismerkedni valakivel, nem pedig csetelézgetődéssel.
2012. nov. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!