Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőzők! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőzők! Szerintetek min múlik, hogy mikor történik meg az első találkozó?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam (nőként), hogy vajon min múlik, hogy társkeresőn ismerkedve mennyi idő után merül fel az első találkozó időpontja?

Tehát aki pl. halogatja, az rejteget valamit, vagy önbizalomhiányos, vagy csak alaposabban meg akar ismerni, vagy esetleg túl elfoglalt, stb. (Azokra az esetekre gondolok, amikor egyértelműen megvan a közös hullámhossz, és kölcsönösen keressük egymást, napi szinten.)

Szerintetek?


2013. jan. 12. 13:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A fészbuk nem társkereső, és habár sokan használják arra, én nem teszem. És a gyors randizás sem feltétlenül divat, hanem életstílus. Manapság megvan rá a lehetőség, és én élek ezzel a lehetőséggel, régen ez nehezen ment. Ennyi és nem több. Ez persze nem jelenti azt, hogy ha már együtt vagyok valakivel, akkor tovább ismerkedem. Nem, erről szó sincs. Csak szeretem lerövidíteni az ismerkedés folyamatát a lehetőségehez képest. Ha valaki megtetszik, és ő is érdeklődik irántam, akkor hamar felajánlom, hogy egy kávé-süti mellett beszélgessünk fél órát. Van hogy tényleg fél óra lesz, és szépen mindketten hazamegyünk. Van hogy órákig beszélgetünk, és akkor már esélyes hogy lesz a dologból valami. Szerintem ezt a lehetőséget mindenkinek meg kellene ragadni, nem pedig éjszakákba nyúlóan püfölni a billentyűket. De hát mindenki úgy csinálja, ahogy akarja...
2013. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!